Dėrėtų pamatyti kiekvienam, - Sėdančiam už automobilio vairo.

2012.12.08 patalpino devsa
  • 49
15
avarija

Žymės: avarija


Komentarai
Klaida! Galima palikti ne daugiau kaip vieną komentarą per minutę!

Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2988 d. Atsakyti   
*8 18meciams nesvarbu sakyciau labai jau konkreciai as kaip ir dauguma isilaikiau 18 sedau i galinga masina bet vaziuoju protingai nei karto neteko staigiai stabdyt nes ziopsojau i pana ant saligatvio ir panaciau kad mociute eina per pereja nei spaudziau pedala nes priekyje kazkas vilkosi neziuredamas ar neatleks i mane ir per savo ilga staza kolkas neturiu nei vieno yvikio taigi ar visi 18likiniai yra durni ?
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3047 d. Atsakyti   
As esu dar jaunas vairuotojas bet kartais pamirstu realybe nes prisimenu savo tikraja meile kai ji vaziuodama su tevais pateko i avarija ir jai tik 15 buvo tik 15 ji tiesiog mire mano rankose ligonineja prakeiktas gyvenimas o mes galvojom kad liksim amzinai :'(
Ignassin nuotrauka
Ignassin prieš 3049 d. Atsakyti   
Man per sunku tokius žiūrėti. Na kadangi SAAB skraido ne gatvėmis, tai ir nėra aktualu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3049 d. Atsakyti   
#10 own us :D
O demo,demo gili.
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3049 d. Atsakyti   
#8 Tiems 18-mečiams nesvarbu, ar jų beprotiškas vairavimas pridarys problemų jiems patiems ir kitiems eismo dalyviams. Todėl Lietuvoje šitu klausimu reikėtų įteisinti transporto priemonių vairavimą nuo 21 metų, kaip kitose pažengusiose šalyse.
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3049 d. Atsakyti   
www.own.us.lt vyksta knife turnyras

Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3050 d. Atsakyti   
Like they sayd : YOLO
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3050 d. Atsakyti   
Tiesa pasakius man pofik, kad pasiturinčių šeimų vaikams tėvai nuperka prabangius, galingus automobilius arba nebūtinai tik jie (priklauso nuo situacijos). O klausimas ar jie turi įgudžių juos suvaldyti? Spausti akseleratoriaus pedalą tai dar nereiškia, kad mokėti suvaldyti mašiną ekstremalioje situacijoje. Tegul jie spaudžia tapkę iki galo, nu gerai man pofik galas klyne nuo to nepadidės, bet man žiauriausia, kad per tokius žmonės kuriems tėvai ar instruktoriai (blogos reputacijos vairavimo mokyklose) "neįskiepijo" SAUGAUS vairavimo pagrindų.. O to pasekas kas? Mirtis, neįgalus ar psichologiškai traumuoti nekalti civiliai kurie nori džiaugtis gyvenimų, sukurti šeimas ir būti visuomenės reikalinga bei naudinga dalimi. Tfuu spjaunu tiems į veidą tinginiams kurie tingi pamastyti apie svarbius dalykus kurie vyksta mūsų kasdieniniam gyvenime ir padaryti išvadas apie tai ir tai liečia netik vairuotojus, bet ir pėsčiuosius, nes jūsų neapdairus žingsnis per perėja gali pridaryti bėdų. O jeigu dar yra imbicilų kurie nesuprato mano žinutės tai pamastykit jeigu jus turėsit ar turit vaikų, žmona turit tėvus artimuosius ir t.t. pagalvokit kaip jus jaustumėtės jeigu per kažkokį 18-likinį durnelį miršta vienas iš jų? Pykta? Norėtum jį užmušti? Tai vat žmogau, kad neatsidurtum to 18-mečio vietoje kuris katik išlindo iš regitros, PAMASTYK PRIEŠ SPAUSDAMAS PEDALĄ AR VERTA?
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3050 d. Atsakyti   
cia dar nepilna versija
Panvezys nuotrauka
Panvezys prieš 3050 d. Atsakyti   
#5 Didžiausia nesąmonė esi tu
Geras_Iksas nuotrauka
Geras_Iksas prieš 3050 d. Atsakyti   
totali nesamone.
Nuotraukos nėra
destr11 prieš 3050 d. Atsakyti   
cia turetu ypatingai bmw'iniai pasiziureti
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3050 d. Atsakyti   
ne tik tokiem tokios nelaimes nutinka zmogau
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3050 d. Atsakyti   
#1 Prieš porą savaičių demotyvacijoj apie saugos diržus kažkoks durnius pareiškė, kad saugos diržai pražudo žmones, todėl jų segtis nereikėtų. Kai idiotai su tokiu mentalitetu sėda prie vairo, nėra ko stebėtis, kad įvyksta tiek avarijų.
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3050 d. Atsakyti   
ir viskas per durnas galvas avigalvius ir kurwas

Naujausi demotyvatoriai

Grįžti į viršų