Subręsti ne tada, kai save išsilaikai, o tada, - kai supranti, jog mylima mergina svarbesnė už visas vienos nakties kur*as.

2012.02.27 patalpino sowhat
  • 151
3
vyrai,moterys,gyvenimas,meile,santykiai,supratingumas,brendimas,isdavyste
Paslėpti

Pasidalink su kitais!
Demotyvacija.lt primena: Duomenys, publikuoti demotyvacija.lt tinklalapyje yra tinklalapio nuosavybė ir negali būti kopijuojami, platinami, perpublikuojami, dekompiliuojami ar kitaip platinami be išankstinio raštiško tinklalapio savininkų ar duomenų autorinių teisių savininko sutikimo. Modifikavimas ar neleistinas naudojimas pažeidžia autorių intelektualinės nuosavybės teises į duomenis.

Demotyvacija.lt leidžia publikuoti turinį pasinaudodami aukčiau pateiktais kodais juos nemodifikuojant.
Komentarai
Klaida! Galima palikti ne daugiau kaip vieną komentarą per minutę!

Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3481 d. Atsakyti   
butent :) as myliu panele,o ja palikau,del to kad buvau nesubrendes,nezinojau ko noriu,tiesiog reikejo laisves,o kai praejo beveik metai,supratau,kad ji ta vienintele,su kuria noriu but,myliu ja,tik va,galbut jau per velu,nes ji jau turi kita...tiesiog reikia vertint ka turi :)
sowhat nuotrauka
sowhat prieš 3491 d. Atsakyti   
Šita demotyvacija nėra iš lempos :) vienas iš dažniausiu atvėju yra neištikimybė ,o tada skirybos ,todėl ,kad vaikinas nežino pats ko nori ,reikia dar išsilakstyti t.t. ir pan. nors iš šono atrodo jog laikas rimtiem santykiam :) manau nereikia man aiškinti daug ,kam yra taip buve ar bent panašiai tas supras:)
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3491 d. Atsakyti   
Mergina, nesanti vienos nakties "k*rva", kaži, ar bus su tuo, kuris tik ir miegojo su jomis.

Naujausi demotyvatoriai

Grįžti į viršų