Gaila - Kad dauguma mąsto atvirkščiai.

2014.04.14 patalpino AlausPakelis
  • 58
6
brendimas,kieta,paauglyste
Paslėpti

Pasidalink su kitais!
Demotyvacija.lt primena: Duomenys, publikuoti demotyvacija.lt tinklalapyje yra tinklalapio nuosavybė ir negali būti kopijuojami, platinami, perpublikuojami, dekompiliuojami ar kitaip platinami be išankstinio raštiško tinklalapio savininkų ar duomenų autorinių teisių savininko sutikimo. Modifikavimas ar neleistinas naudojimas pažeidžia autorių intelektualinės nuosavybės teises į duomenis.

Demotyvacija.lt leidžia publikuoti turinį pasinaudodami aukčiau pateiktais kodais juos nemodifikuojant.
Komentarai
Klaida! Galima palikti ne daugiau kaip vieną komentarą per minutę!

Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2573 d. Atsakyti   
Kas nesupratote, paaiškinsiu. Čia nėra sakoma, kad kai subrendi, tai jau niekada nebegalėsi pasitūsinti, išgerti ar pasimylėti. Čia yra sakoma, kad dauguma mano, kad paauglystėje būtinai reikia atsikratyti nekaltybės, su draugais rūkyti, tūsintis klubuose, prisigerti, prisinarkošinti, kad pritaptum prie jų ir miegoti griovy. O kas skaniau, alus ar sultis, kiekvieno nuomonė.
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2689 d. Atsakyti   
zinoma kad alus skanus nors ir myzalo ten pripilk ir uzgazuok, svarbiausia etiketeje parasyta alus, o toliau reklama padaris savo...
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2700 d. Atsakyti   
Man geras alus daug skanesnis už sultis. Autoriau, matosi, dar nesi subrendęs pats :)
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2700 d. Atsakyti   
Man ši demotyvacija panašiau į savo elgesio teisinimą. Į klubą su draugais nueit, kartą per savaitę alaus išgert, pasimylėt su pana, čia jau tipo tik nebrendylos taip daro? Pats nesi subrendęs tada :)
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2715 d. Atsakyti   
Nezinau, bent man paciam isgerti kartais nera blogai, alaus nebegeriu. Nes nuo triju alaus prasciau kita ryte jauciuosi negu isgerse litra brendzio... Sudas tas lietuviskas alus, miltelis kazkoks.
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2715 d. Atsakyti   
Reikia tik atsirinkt alu,kad nebutu miltelinis :) Kaip atsirinkt? Jei kita diena netriedi ir nebloga reikias necheminis. "naturalios" sultys tos kurias pats issispaudei:)

Naujausi demotyvatoriai

Grįžti į viršų