• Lygis: Klevo lapas
  • Reitingas: #19337
  • Taškai: 0
  • Patalpino demotyvatorių: 0
  • Nepatvirtintų: 0
  • Mėgstamiausių: 215
  • Parašė komentarų: 150
Svajonių mergina, prieš 3386 d.
winston nuotrauka
1. Svajonių mergina penktokui
2. Svajonių mergina klaviatūros kaubojui, vis dar su ciolka :)
Blogybės, prieš 3387 d.
winston nuotrauka
#12 O koks tavo ar autoriaus reikalas miršta ar ne? Kokią tu turi teisę pi*t protą ir aiškint ką daryt ir ko ne, kas gerai o kas ne? Nenori rukyt, nerukyk, neleisk savo vaikam ir panašiai, bet neaiškink ką daryt kitiems. Nereik čia vaidint suprantančių viską labiau už kitus :) Tie rūkantys už jus daug labiau žino ir pasėkmes ir pavojus ir sudėtis ir t.t.
Draugai kaip malkos prieš 3387 d.
winston nuotrauka
Draugai kaip mažas kačiukas, jei jį paskandini - jis miršta
Visi turime draugą, prieš 3390 d.
winston nuotrauka
Smurtas ir patyčios mokykloje :( o operatoriaus gėjiškas žvengas tai atrodo kad prisiminė savo jaunystės seksualinius tyrinėjimus profteche kai su draugeliais lošdavo "10 retards 1 cup"
winston nuotrauka
Iš kekšės dienoraščio?
Žmogus prieš 3394 d.
winston nuotrauka
Žmonės kasdien nužudo - šimtus milijonų įvairių gyvybės formų, kasdien išgelbėja - tarkim kelis šimtus. Oho tikras didvyris, nesuprantu kaip mes visi dar su aureolėm ir sparnais nestrykinėjam :o
Staigmena, pavadinimu prieš 3420 d.
winston nuotrauka
Žurnaliūgų melas ir patiklių debilų mulkinimas :) pasižiūrėkit savivaldybės puslapyje, interneto svetainei skirta 78tūkst. ir nei litu daugiau :)
winston nuotrauka
#2 juodas šmaikštus humoras yra gerai kad ir koks juodas jis bebūtų. Deja čia ne tas variantas, tiesiog vėl kažkoks nevykėlis eilinį kartą išsikalinėja iš religijos ir bažnyčios nes tai (kaip ir šaipytis iš byberio) dabar yra labai madinga ir krūta. Tiki - tikėk, netiki - netikėk, tik nekišk savo bukos nuomonės kitiems. Nei čia motyvuoja nei demotyvuoja, nei taiklus pastebėjimas nei protinga mintis, matyt moderatorius blowjobą gavo iš kūrėjo, kad tokį patvirtino. #4 o štai ir pimpalozauras kūrėjas su kitu nicku prisistatė :)))
winston nuotrauka
Atsiprašau, bukapročiui demo kūrėjui: čia plosčius, jie dažniausiai naudojami apsisaugot nuo lietaus, matyt lyja, o kai lyja žmonės stengiasi nuo to apsisaugot. Tik nenustebk nuosmauka, prisėsk oro įkvėpk, tu visvien to prezervatyvo iš arti net matęs nesi ir kažin ar matysi :)
winston nuotrauka
verksi tu verksi tu, apsiverkėli demo autoriau, tau minusą dedu :'( patikrink ar nosinaičių atsargos ašarom nusivalyt dar nesibaigė
Grįžti į viršų