• Lygis: Klevo lapas
  • Reitingas: #19337
  • Taškai: 0
  • Patalpino demotyvatorių: 0
  • Nepatvirtintų: 0
  • Mėgstamiausių: 215
  • Parašė komentarų: 150
Šuriko nuotykiai prieš 3288 d.
winston nuotrauka
Tai kad tas šuo negyvas :/ legenda bled..
winston nuotrauka
superinis, šaunuolis demo autorius :)
Religija prieš 3292 d.
winston nuotrauka
Aš tą patį galiu pasakyt apie prieš 2000m gyvenusius mokslininkus :D "senovės mokslininkai, ar ne jie pasakė, kad Saulė - ji sukasi aplink žemę" pz, bukapročių logika :) jums tik antireligines demo ir kurt avies galvos :)
Rusijoje prieš 3292 d.
winston nuotrauka
Čečėnas čia
Birutė, Petras ir Savas prieš 3303 d.
winston nuotrauka
O jų draugeliai &rkp ir &radio kur? ;o
Arūnas Vaškevičius prieš 3333 d.
winston nuotrauka
Ir kuris čia iš šitų?
Patvirtinant demotyvacijas prioritetai suteikiami:

Demotyvacijoms
Motyvacijoms
Įdomūs, taiklūs, originalūs pastebėjimai
Humoro jausmas, "aštrus protas", juodas humoras
Rinkinys „magistras“ prieš 3335 d.
winston nuotrauka
Jei esi nevykėlis tai baik nors ir Harvardą, visvien plausi grindis :)
Krikščionybė prieš 3346 d.
winston nuotrauka
#9 O siaube.. "Juk jūs dabar nemanote, kad "kai žaibuoja, reiškia Dievas pyksta" Žinoma kad niekas taip nemano ir tuo netiki ir jau labai ilgą laiką. Bukesnio ir paviršutiniškiau mastąnčio žmogaus už tave reiktų paieškot.. :D Pasakyt tai, ką visas pasaulis žino jau ne vieną šimtą metų ir įsivaizduot, kad dėl to tu esi sveiko, laisvo mąstymo, protingas ir tipo jau didis mokslininkas :D apgailėtina, tik nesupyk :) Tau reiktų apmąstyt kas yra kultūra, tradicija, šeima, meilė, draugystė, pasitikėjimas, buvimas šalia artimo, o ne svaigt "kokios yra juokingos prieš kelis tūkstančius metų parašytos tiesos"
Krikščionybė prieš 3346 d.
winston nuotrauka
#1 Remkis krikščionybės idėjomis, siekiais ir idealais (būt geru žmogumi, mylėt artimą) o ne prieš du tūkstančius metų kažkieno sukurtomis tezėmis. Viskas evoliucionuoja, taip pat ir religija. Nereik čia kaip ir likusiai avinų bandai rėkt ir šaipytis iš to, kas buvo sukurta taip senai.. Išvis ateizmas labiausiai mylimas bukapročio šiuolaikinio vakarų jaunimo, kuriem išskyrus susileist, pasikrušt ir prisigert klube kokiam nelabai daugiau kas įdomu. beje paskaičius komentarus tai ir lietuviai apsisnarglėję staiga labai pradėjo būt "stilingi, prie chebros" ir tyčiotis iš savo senelių, tėvų, savo šalies ir savo žemyno religijos :)
Grįžti į viršų