Šitos antraštės niekas neskaitys...

2015.01.19 patalpino geraz
  • 15
10
antraste,grois,uzpakalis
Paslėpti

Pasidalink su kitais!
Demotyvacija.lt primena: Duomenys, publikuoti demotyvacija.lt tinklalapyje yra tinklalapio nuosavybė ir negali būti kopijuojami, platinami, perpublikuojami, dekompiliuojami ar kitaip platinami be išankstinio raštiško tinklalapio savininkų ar duomenų autorinių teisių savininko sutikimo. Modifikavimas ar neleistinas naudojimas pažeidžia autorių intelektualinės nuosavybės teises į duomenis.

Demotyvacija.lt leidžia publikuoti turinį pasinaudodami aukčiau pateiktais kodais juos nemodifikuojant.

Žymės: antraste, grois, uzpakalis


Komentarai
Klaida! Galima palikti ne daugiau kaip vieną komentarą per minutę!

Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 994 d. Atsakyti   
Vyrai į tas subines taikosi kaip gay.... Blmb rimtai! Juk tik gay patinka šiknos. Baikit tas nesąmones. Jūs moterį gyvenimui renkatės ne pagal jos išorę, o charakterį. Nes atsiminkit visam jūsų tam gyvenimui - jums teks gyventi ne su jos subine, papais ar veidu, o su charakteriu. Rinkitės normaliai. O šikna yra arba šikti arba jei jus traukia - vadinasi tu giliai širdyje ne tos orientacijos.
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2435 d. Atsakyti   
8# Vat būtent todėl per tv šiknos,nes mes esame klozetai. O juk žmogus augdamas visų pirma susipažįsta su kokia technologine naujove?-televizija,kuri iškart suformuoja vartotojo asmenybę,ir išleidžia į gyvenimą. Dirbk,pirk,mirk.
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2436 d. Atsakyti   
#6 O prie ko čia tas TV nežiūrėjimas? Nuogumo, storumo, raumeningumo, "meik-upo", papų (silikoninių), šiknų (taip pat silikoninių), botoksinių lupų etc. etc. taip pat aktyviai gyvuoja kultas, vos ne kiekviename popsiškame tinklalapyje. Vienus traukia vieni dalykai, kitus traukia kiti, tavęs, kuris esi vienas iš kitų melejonų vyrų, nesudomino, bet likusią didžiają sudomins patrauks toks masalas. O šie dalykai išnaudojami versle, siekiant pelno, daugiau paspaudimų t. y. paprasčiausiai tenkinama paklausa. Galima nebent tik apgalvoti ar ši mada atėjo iš televizijų šou, ar tiesiog ji jau seniai egzistavo ir po truputį įsigalėjo visose masinės informavimo priemonėse.
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2436 d. Atsakyti   
#6 Nu negaliu nepritart šitu klausimu...Mane irgi užknisa tie visi tie"kraują kaitins"ar"vers širdis greičiau plakti",vos tik koks nušlifuotu formu žmogeliukas pasirodo pusnuogis publikai,išsitepa visą kūną losjonu ir pradeda visaip ale"sexy"kraipytis ir maivytis...Aš nieko prieš šiek tiek seksualumo,bet kai dabar jis taip baisiai akcentuojamas,tai jau"labas",lyg mes visi kokie gyvuliai tebūtume,kuriems rūpi tik kitam žemiau sprando užšokt...Man,kaip panai,bernai labiau imponuoja ne tie,kurie demonstruoja bicepsus ir jėgą,o tie,kurie paprasti,kuriu įdomu klausytis ir kurie gerai prikolina... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2436 d. Atsakyti   
5# Kad šikna nuotraukoje turi patraukti dėmesį,tą aš ir pats supratau,ne mažas vaikas. Klausiu kodėl ji turi patraukti mano dėmesį? Todėl kad be šiknų ir papų daugiau nėra ką parodyti kai makaulė tuščia. Dainininkės dainuoja papais,šokių projektuose šoka porno žvaigždės,gyvenimo būdo laidose dalyvauja atseit įžymybės,apie kurias sužinai tik toje laidoje,kad tokios egzistuoja. 2 Metai nežiūriu tv,ir puikiai gyvenu be tos pamazgų dėžės ...
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2437 d. Atsakyti   
#3 Čia tipo šikna turi patraukt dėmesį... :p #4 Tai kad ji nei stora nei apsileidus man neatrodo,gal tik kelnes keistokas užsidėjo... :)
Ignassin nuotrauka
Ignassin prieš 2437 d. Atsakyti   
Kuo čia gali būti ypatinga, kai pavaizduota stora, apsileidus, neskoningai apsirengus amerikietė.
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2437 d. Atsakyti   
Nesupratau ką tau davė šita foto? Kuo ji ypatinga?
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2437 d. Atsakyti   
logikos daug ,bo kam ta antraste ,kai tokia foto
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2437 d. Atsakyti   
Kad čia ir antraštės jokios nėra,tai jos ir perskaityti neįmanoma ... Logikos - 0

Naujausi demotyvatoriai

Grįžti į viršų