Privatumo politika

Asmeninės informacijos saugumas

Stengiamės, kad naršymas mūsų portale Jums būtų kuo patogesnis, bei norime, jog Jūsų asmeninių duomenų ir informacijos valdymas būtų paprastas ir aiškus.

Demotyvacija.lt gali rinkti ir panaudoti Jūsų asmeninę informaciją, kaip kad vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą ir pan. prekių, paslaugų užsakymams, pristatymams, taip pat, gavus Jūsų sutikimą - ir kitais nustatytais tikslais. Demografiniai duomenys, pvz. lytis ar amžius, gali būti naudojami siekiant kuo geriau išnaudoti bei pritaikyti mūsų puslapį Jūsų poreikiams bei pageidavimams.

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis, mes pasiliekame teisę juos atskleisti tik tais atvejais, kai to reikalauja prekių ar paslaugų pristatymo sąlygos. Mes neviešiname ir neatskleidžiame Jūsų asmeninių duomenų ir informacijoms jokioms trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai pagal įstatymus mes turime tai padaryti.

Demotyvacija.lt saugo Jūsų asmeninę informaciją ir ją naudoja tik teikiant Jums reikalingas paslaugas laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų nuostatų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

Demotyvacija.lt neatsako už Jūsų asmeninės informacijos ar duomenų panaudojimą trečiųjų šalių internetiniuose portaluose. Taip pat neatsakome už tuos atvejus, kai Jūs patenkate į kitas svetaines naudodamiesi nuorodomis, esančiomis mūsų portale. Patariame atidžiai pasiskaityti ne mums priklausančių puslapių privatumo sąlygas ir nuostatas.

Slapukų paskirtis


Šioje svetainėje slapukai yra naudojami statistikos tikslais, siekiant įvertinti atskirtų portalo skilčių populiarumą bei pačio puslapio lankomumą (taip pat atliekant statistines analizes). Slapukai Jums taip pat leidžia lengviau naudotis mūsų puslapiu ir suteikia mums galimybę pateikti konkretesnę bei tikslesnę informaciją. Toks mūsų informacijos tvarkymas jokiais būdais neatskleidžia jūsų asmenybės.

Jūs bet kuriuo metu galite pašalinti slapukus iš savo kompiuterio pasinaudodami savo interneto naršykle. Įspėjame, jog ištrynus ar užblokavus slapukus, gali neveikti kai kurios mūsų paslaugos.
Demotyvacija.lt pasilieka teisę anonimiška statistinę informaciją perduoti trečiosioms šalims.

Grįžti į viršų