Prie ruso buvo geriau - Mano tėvus nušovė, vyrą ištrėmė, o gimdyti 12 km ėjau pėsčia

2012.03.06 patalpino nr789
  • 94


Prie ruso buvo geriau -os savaitės demotyvacija
Paslėpti

Pasidalink su kitais!
Demotyvacija.lt primena: Duomenys, publikuoti demotyvacija.lt tinklalapyje yra tinklalapio nuosavybė ir negali būti kopijuojami, platinami, perpublikuojami, dekompiliuojami ar kitaip platinami be išankstinio raštiško tinklalapio savininkų ar duomenų autorinių teisių savininko sutikimo. Modifikavimas ar neleistinas naudojimas pažeidžia autorių intelektualinės nuosavybės teises į duomenis.

Demotyvacija.lt leidžia publikuoti turinį pasinaudodami aukčiau pateiktais kodais juos nemodifikuojant.Komentarai 46
Klaida! Galima palikti ne daugiau kaip vieną komentarą per minutę!

anonimas prieš 36 d. Atsakyti    #46
Nuotraukos nėra
buvo geriau tik tiems kurie turejo vergo dvasia
VArdas prieš 587 d. Atsakyti    #45
Nuotraukos nėra
Sausio 13 lietuviai gyne tevyne, o idomu kiek dabar eitu ginti pamate kokius dantis mums valdzia siepia mmm? ka dabar geriau? puse Lietuvos issilakscius i visas puses, ir cia vadinasi laisve??? geda cia o ne laisve
awerawer prieš 1857 d. Atsakyti    #44
Nuotraukos nėra
visur savi pliusai ir savi minusai,ssrs gerai buvo tiem kas be vaizduotes ir suktis nemokejo,kuriem pasake - eik dirbt ukvedziu i siauliu mokykla,ir jis eina. o tiem kas nori zodzio laisves,siekti karjeros, platinti paziuras,mastyma ir tt(ka daro pasaulietiskas zmogus) tai tiem prie rusu ar po rusais,kaip bepasakysi,geriau nebuvo ir niekad nebutu.as viena ju.taip dabar neduoda buto ar masinos eilej pastovejus.bet jei nesi tingus,sukiesi ir domiesi kazkuo tai tikrai ivertinsi ka dave ta nepriklausomybe zmogui.kas uzaugo prie rusu tam savimone pakitus,todel lt tiek pykciu persipildziusiu zmoniu,jie iprate buvo laukt eilej ir gaut kazka o ne subine pajudint ir pasistengt patiem. aciu uz demesi,iki.
abcd prieš 2035 d. Atsakyti    #43
Nuotraukos nėra
Užsiregistruokite internetiniame puslapyje Surveys-Faq.com/?ref=2770427 Pildykite internete anketas ir gaukite po 14 USD už kiekvieną užpildytą anketą. Registracija - nemokama. per dieną galima užpildyti 3 anketas, tai gaunasi apie 42 usd per dieną, o litais - 100.
Šarūnas prieš 2040 d. Atsakyti    #42
Nuotraukos nėra
Ir dabar mokslas nemokamas. Jei esi Vingių Jonas tai gal tas mokslas tau ir nereikalingas.O jei turi proto visos sąlygos sudarytos mokytis nemokamai. O Kaziui pasakysiu. Nusišneki visai, pabandyk bent kiek užjausti tuos žmones kuriuos trėmė, pagalvok jei tavo šeimai ar tau būtų taip nutikę. Turbūt taip nebešnekėtum. Aš negyvenau tais laikais, bet pasiklausius mano giminių nebuvo nieko gero. Žmonės vargo, dirbo kaip šunys ir nieko neturėjo. Tai sovietams pasakysiu geros jums pabaigos, tikiuosi greitu laiku apsivalysim nuo jūsų ir galėsim gyventi kaip kas norim.
x prieš 2043 d. Atsakyti    #41
Nuotraukos nėra
prie ruso neskaitant viso apsurdo buvo ir privaluma pvz kad ir nemokamas mokslas, garantuotas darbas ir ligybe, gerbe protingus ir nusipelniusius.
s prieš 2045 d. Atsakyti    #40
Nuotraukos nėra
kazy tu kausas
vgf prieš 2045 d. Atsakyti    #39
Nuotraukos nėra
#38 Oi oi, kokie argumentai. Dabar jau aš viską pakišinėjus savo vaikams po nosim, bet man ši demotyvacija visvien atrodo teisinga.
Kazys prieš 2046 d. Atsakyti    #38
Nuotraukos nėra
O kuo jum blogai SSRS? visiem yra darbo, mokslas nemokamas, gauni busta. Ir kisat visus savo tremimus ir t.t. Jus dar prisiminkit kas faraono laikais buvo... Nu buvo tremimai, represijos, ir ka? Tai buvo butina kad itvirtint valdzia, istorikai didieji, o ka dabar geriau? aisku kai teveliai uz jus dirba, viska pakisa po nosiai tai ir galit dziaugtis ta savo laisve
Smiler prieš 2047 d. Atsakyti    #37
Smiler nuotrauka
#35 Pritariu .
To nr789 prieš 2049 d. Atsakyti    #36
Nuotraukos nėra
Visiškai pritariu. Nes tavo nuomonė yra teisinga ir nepraplauta. :)
nr789 prieš 2051 d. Atsakyti    #35
nr789 nuotrauka
Čia vienam ponuliui iš FB komentarų ir kitiems, kurių nuomone tai kas parašyta čia yra visiška nesąmonė:
Visi trys punktai yra iš realių žmonių realaus gyvenimo. Jeigu neturit drąsos susitaikyt, kad tokia buvo praeitis sovietuose, geriau patylėkit. Matomai visi SSRS gynėjai žino tik apie 80-89 metus, kada tokie dalykai neegzistavo arba "neegzistavo". Atsigaukit nuo pigios prapagandos ir įsigilinkit į tai, ką iš tikrųjų patyrė žmonės anuomet, gal tada užsiklijuos burnos.
as prieš 2052 d. Atsakyti    #34
Nuotraukos nėra

22323
Lietuvis prieš 2052 d. Atsakyti    #33
Nuotraukos nėra
As rytoj i Londona, ten mano pusbrolis gyvena, sako, darbo yra.
s prieš 2052 d. Atsakyti    #32
Nuotraukos nėra
net cia sugebat shuduose ishsivoliot...
Slesarius prieš 2052 d. Atsakyti    #31
Nuotraukos nėra
Vis tiek, CCCP buvo geriausia.
.... prieš 2052 d. Atsakyti    #30
Nuotraukos nėra
bestabziu, kiek man pasakoja is tu laiku kur prisimena, taip visi buvo su darbu bet puse buvo prasigerusiu zmoniu ir juos priversdavo dirbti, nedirbsi sesi keliems menesiams/metams.... O del to kodel pragyvenimo lygio nera tokio kaip suomijoj nors ir 20metu laisvi tai del to tikriausiai jog viska stabde 40 metu CCCP ?
Reedie prieš 2052 d. Atsakyti    #29
Nuotraukos nėra
#27 pats sau pagrisk, lietuvi. xD
:D prieš 2052 d. Atsakyti    #28
Nuotraukos nėra
idomia diskusija cia uzviret, idomu skaityti buvo :)
:D prieš 2052 d. Atsakyti    #27
Nuotraukos nėra
pagriskyte
Reedie prieš 2052 d. Atsakyti    #26
Nuotraukos nėra
#24 Na tu grynas lietuvis... xD Taigi yra statistika, yra fakta, yra zmones kurie gali sita papasakoti be jokiu statistiniu duomenu.
prieš 2052 d. Atsakyti    #25
Nuotraukos nėra
#24 is kur? paklausk tu zmoniu, kurie dar prisimena tuos laikus. paklausk, ar buvo bedarbiu, ar buvo bankrotai, ar buvo krizes... kiek uz vandeni mokejo, uz elektra, kiek mokslas kainavo ir t. t.
as prieš 2052 d. Atsakyti    #24
Nuotraukos nėra
#20 tai argumentuok visa sita, is kur tokia info trauki?
Zmogus prieš 2052 d. Atsakyti    #23
Nuotraukos nėra
bestabdziu,visiskai pritariu.
Reedie prieš 2052 d. Atsakyti    #22
Nuotraukos nėra
#21 Idomu, tai kodel tada EU maitina Lietuva?
olespo prieš 2052 d. Atsakyti    #21
Nuotraukos nėra
#20 Ta pacia nesamone pakartojo, pasiskaityk apie ka as parasiau runkeli
prieš 2052 d. Atsakyti    #20
Nuotraukos nėra
#18 kartoju dar karta tiems, kas nesugebejo perskaityti mano ankstesnio komentaro:

kodel lietuva dabar atsilikusi? ne del sovietmecio. sovietmeciu buvo viskas gerai - pakankamai stipri pramone, zemes ukis, infrastruktura, miestu pletra, visi turejo darbus. po 1990 metu prasidejo masiniai vogimai, bankrotai, pramone sugriauta, irengimai parduoti kaip metalo lauzas siekiantpralobti, zmones paleisti bedarbiais. va kodel lietuva atsiliko.

DABAR AISKU?
Reedie prieš 2052 d. Atsakyti    #19
Nuotraukos nėra
#18 Dabar CCCP nera, kodel ne gyveni kaip Suomijoi?
asilai jus bl prieš 2052 d. Atsakyti    #18
Nuotraukos nėra
#17 Ne apie ta kalbu vaike tu bl. Sakau, kad jei ne SSRS okupacija gyventume geriau negu dabar prie visokiu Brazausku ar Kubiliu.
Reedie prieš 2052 d. Atsakyti    #17
Nuotraukos nėra
#15 Suomija kariavo su CCCP, ka dare Lietuva? Smetona pabego ir paliko savo tauta, kariuomene nesipasipriesino irgi, zmones sedejo namie. Tai toks jau lietuviu charakteris? Ka pasakysi, vaike? xD
s prieš 2052 d. Atsakyti    #16
Nuotraukos nėra
#13 padusk tu snargliau.
kernius prieš 2052 d. Atsakyti    #15
Nuotraukos nėra
Nu ble lopai atsiprašant paparasčiausias įrodymas sovietiniams runkeliams:
1) Suomijos valstybė pradėjo vystytis 1918m. (kartu su Lietuva)
Jie nebuvo okupuoti SSRS (nebuvo įvykdyta sovietizacija), palyginkite jų gyvenimo lygį ir mūsų :)
Vsio iki chebra, visi jūsų argumentai bus invalid.
Reedie prieš 2052 d. Atsakyti    #14
Nuotraukos nėra
#13 Pritariu, beje kodel Japonija, po Antrojo Pasaulino Karo per 10 metu viska atsate, beje ir turejo susimoket didele kontribucija Jankiams? Bei kitos valstybes, bet jau Europoje viska atsate ir normaliai vystosi toliau? Lietuva iseidama is CCCP turejo viska, jokio karo cia nebuvo, praejo 20 metu ir nieko cia nevystosi, tik dabar maitina mus EU, gi Lietuvos budzetas yra sudarytas is PVM ir 30% is EU PASALPU. Tik pagalvot jau baisu... Beje, emigrantai i Lietuva kiek siuncia pinigu? Rodos 3 miliardu 2011 metais atsiunte. Anksciau buvo proficitas, dabar uz viska moket, uz gydyma, issilavinima... Anksciau viskas buvo uz DYKA, bet dar ir STUDENTAMS mokedavo 30 rub., tai dideli pinigai studentui buvo. Viska praradem, man 20 metu ir as sitoj valsybej JAU NEREIKALINGAS, nes baigsiu studija ir tapsiu bedarbiu. Reikia daugiau statistika analizuot mazamieciams, skaityt literaturos, beje ir giminaiciu klaust kaip buvo anksciau.
prieš 2052 d. Atsakyti    #13
Nuotraukos nėra
#7 jo, viena pazangiaiu europos valstybiu, be jokios pramones, su atsilikusiu zemes ukiu ir kaimo trobomis. kai norint susirgus pakliuti pas gydytojus ar gauti issilavinima, reikejo parduoti visas karves.

tarpukariu vokietija tiese autobahnus, gamino automobilius, lektuvus, rusijoje buvo statomos hidroelektrines ant volgos, vykdoma elektrifikacija kiekvieno kaimo. ir cia skaitosi, kad lietuva buvo pazangi?

kodel lietuva dabar atsilikusi? ne del sovietmecio. sovietmeciu buvo viskas gerai - pakankamai stipri pramone, zemes ukis, infrastruktura, miestu pletra, visi turejo darbus. po 1990 metu prasidejo masiniai vogimai, bankrotai, pramone sugriauta, irengimai parduoti kaip metalo lauzas siekiantpralobti, zmones paleisti bedarbiais. va kodel lietuva atsiliko.
Reedie prieš 2052 d. Atsakyti    #12
Nuotraukos nėra
#10 malalietkoms nieko neirodysi, tegu auga jauni ir pykti, gyvenymas parodys tokiems vieta. Tokie malalietkai uzaugs ir emigruos, bet jau kaltins EU, o ne CCCP. =))
Zararakas prieš 2052 d. Atsakyti    #11
Zararakas nuotrauka
Prie rusų buvo geriau tik seniams, nes tai buvo jų jaunystės laikai...
prieš 2052 d. Atsakyti    #10
Nuotraukos nėra
#7 kai nelieka argumentu, belieka nuvemti tokia nesamone kaip "susispardyk" ir iseiti pakelta galva su fuck yea memes israiska veidelyje, ane :D pripazink, kad parase teisybe.

ir dar: per sovietmeti lietuvoje gyventoju padaugejo pusantro milijono. vien lietuviu (jei neskaiciuoti kitatauciu) - beveik milijonu.

dabar 3 milijonus vargu ar turim. daugiau nei 800000 z moniu sumazejimas per 20 metu. is labai gero gyvenimo, matyt.
Reedie prieš 2052 d. Atsakyti    #9
Nuotraukos nėra
#8 Kodel tada tarpukariu emigracija buvo didesne nei dabar?
Man gėda dėl tokių.. prieš 2052 d. Atsakyti    #8
Nuotraukos nėra
#2...tarpukariu Lietuva buvo viena pažangiausių Europos valstybių, o tai ką padarė rusai mus okupavę... minimalu... Taip jie statė, kūrė santvarkas, tačiau manai jei mes patys nebūtume to sugebėja? Paimkim pavyzdį Suomija - Atsilaikė prieš SSRS nu ir palygink jų pragyvenimo lygį ir mūsų. Oi geri laikai buvo, kai ant gerų batų mėnėsio algą plodavai...
ff prieš 2052 d. Atsakyti    #7
Nuotraukos nėra
#6 susispradyk
Reedie prieš 2052 d. Atsakyti    #6
Nuotraukos nėra
#3 runkelis esi, CCCP pastate Klaipedos uosta, Mazeikiu Nafta, Ignalines Elektrine, Kauno HES, beje Visagino miesta, Ignalinos miesta, atstate Panevezy, Siaulius ir kitus miestus ir miestelius, o dabar kas? Klaipedos uostas priklauso nuo Baltarusu, Ignalinos elektrine uzdaryta, nors EU sake, kad dar 30 metu galejo veikt, Mazeikiu Nafta priklauso LENKAMS, o jei priklausytu Lietuvai, tai budzetas gautu papildomu 15% BPV pajamu. Mastyk, vaike.
to a prieš 2052 d. Atsakyti    #5
Nuotraukos nėra
geriau turėt pinigų, negu ciulpt letena...
prieš 2052 d. Atsakyti    #4
Nuotraukos nėra
cia demotyvacija maziems vaikams, kurie vis dar naiviai tiki delfiu, landsbergiu ir istorijos vadoveliais. isaugsit.

geriau savo tevu paklauskit, ar buvo tikrai blogai. ir seneliu, kol dar gyvi, nes kada nors negalesit paklausti...
a prieš 2052 d. Atsakyti    #3
Nuotraukos nėra
O likusius 110 rubliu galejai naudoti vietoj tualetinio popieriaus, nes nebuvo ka uz juos pirkti...
prieš 2052 d. Atsakyti    #2
Nuotraukos nėra
viskas, ka mes siandien turime lietuvoje, sukurta "prie ruso". daugiabuciai, kuriuose sedite, keliai ir gelezinkeliai, kuriais vazinejate, elektra, vamzdynai, visiems prienamas issilavinimas, sveikatos apsauga, socialines garantijos ir t. t...

nusove, istreme? po karo tas buvo. nuo 1953 metu tremimai baigesi. nuo 1955 iki 1990 metu tarybu sajunga gyveno labai gerai. visi turejo darbus, butai is valstybes, visos garantijos.
Reedie prieš 2052 d. Atsakyti    #1
Nuotraukos nėra
Ppc kokia propoganda... Na nieko, mazamieciai patykes, bus neapykanta, kuri taip naudinga Briuselio oziukui. Beje... anksciau uz buta + kitos paslaugos mokejo 10 rub., o minimumas buvo 120 rub.

Naujausi demotyvatoriaiGrįžti į viršų