Dėmesio! Šis demotyvatorius nėra patikrintas ir patvirtintas.

Не мы такие - Жизнь такая

2012.04.23 19:15 patalpino Lauris952
  • 13
4
ne, mes, tokie,gyvenimas, toks
Paslėpti

Pasidalink su kitais!
Demotyvacija.lt primena: Duomenys, publikuoti demotyvacija.lt tinklalapyje yra tinklalapio nuosavybė ir negali būti kopijuojami, platinami, perpublikuojami, dekompiliuojami ar kitaip platinami be išankstinio raštiško tinklalapio savininkų ar duomenų autorinių teisių savininko sutikimo. Modifikavimas ar neleistinas naudojimas pažeidžia autorių intelektualinės nuosavybės teises į duomenis.

Demotyvacija.lt leidžia publikuoti turinį pasinaudodami aukčiau pateiktais kodais juos nemodifikuojant.
Komentarai
Klaida! Galima palikti ne daugiau kaip vieną komentarą per minutę!

Nuotraukos nėra
Stangistas1337 prieš 2692 d. Atsakyti   
#2 gal tu nebenardyk? jau ne pirmoj tokioj demotyvacijoj tave matau :) čia ne apie finansinę padėtį, ar ten tavo tuos alkoholius ir cigaretes, čia apie žmogaus charakterį ir jo sprendimus, jei žmogus yra žiaurus, šaltas jis taip ir sakys. ir tu nebekaišiok savo nuomonių kaip anoj demotyvacijoj, vsio išsakiau ką norėjau. peace
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3241 d. Atsakyti   
#1 (y)
a6072 nuotrauka
a6072 prieš 3241 d. Atsakyti   
Visiškai nesutinku su šiuo teiginių . Taip gali sakyti tik žmonės , kurie yra pernelyg silpni , kad kažka pakeist savo gyvenime . Lengviau yra pasakyti , kad "gyvenimas toks" ir toliau gerti ar rūkyti ( čia tik dėl pavyždzio paėmiau alkoholi ir cigaretes ) , negu kažka bandyti keisti savo gyvenime :) O kam ? "Ne mes tokie , gyvenimas toks" ... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3241 d. Atsakyti   
nesuprantantiems rusų ( ne mes tokie, gyvenimas toks )

Naujausi demotyvatoriai

Grįžti į viršų