Nu kam reikia to diplomo - Kai galima važiuoti į U.K.

2013.09.18 patalpino AlausPakelis
  • 21
4
anglija,emigrantai,diplomas
Paslėpti

Pasidalink su kitais!
Demotyvacija.lt primena: Duomenys, publikuoti demotyvacija.lt tinklalapyje yra tinklalapio nuosavybė ir negali būti kopijuojami, platinami, perpublikuojami, dekompiliuojami ar kitaip platinami be išankstinio raštiško tinklalapio savininkų ar duomenų autorinių teisių savininko sutikimo. Modifikavimas ar neleistinas naudojimas pažeidžia autorių intelektualinės nuosavybės teises į duomenis.

Demotyvacija.lt leidžia publikuoti turinį pasinaudodami aukčiau pateiktais kodais juos nemodifikuojant.Komentarai
Klaida! Galima palikti ne daugiau kaip vieną komentarą per minutę!

Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2718 d. Atsakyti   
anglijoj gerai, bet NIEKAS, garantuoju, NIEKAS nepripazins, kad niekas nesiilgi Lietuvos kai dirba uzsienyje. Netgi kai Lietuvoje yra bloga situacija, nors dabar tik truputeli geresne, bet tikrai dar nera tiesiog gera. Su tuo diplomu mes aukstuoju, galim isidarbint i toki darba, kad ramiausiai ir Lietuvoj gyvent galim, o ne uzsienyje dirbt ir ilgetis Tevynes. Dar geriau yra, kai musu vaikai gales didziuotis mumis, kad teveliai baige aukstuosius, o ne kazkur po 12 klases isidarbino, kaip eiliniai zmones. Nesmerkiu tu, kurie dirba anglijoj, gerai, kad dirbat, stengiates, bet butu gerai, kad ir del Lietuvos pasistengtumet, mielieji :) Vien kritikavimu ir pykciu neispresit nieko, reikia pradeti nuo saves visalaika. O tik spjaunat ir varot i uzsieni gyvent ir dirbt..
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2719 d. Atsakyti   
Tik tie kurie nemoka anglu ir nemoka pastovėti už save dirba juodžiausias darba. O žiniu galima įgyti ir dirbant
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2719 d. Atsakyti   
Diplomas tikrai tik, kad ir reikalingas 'juodziausiam' darbui gauti :D geram darbui gauti ziniu reikia, vaikeliukai, ziniuuu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2719 d. Atsakyti   
Diplomas reikalingas tam, kad ten galėtum skinti braškes, dirbti stroikėse ir juodžiausius darbus kokius tik įmanoma gauti. Tada save galima laikyti viduriosios klasės diplomuotu atstovu ir didžiuotis savimi, kad išvaistyti 4 metai nenuėjo veltui. Bei galima save laikyti diplomuoti braškių skiniku ir būti ala aukščiau socialinėje visuomenės padėtyje už kitus.

Naujausi demotyvatoriai

Grįžti į viršų