Dėmesio! Šis demotyvatorius nėra patikrintas ir patvirtintas.

Justin Bieber - Ji nenusipelnė jūsų patyčių.

2010.08.14 20:28 patalpino Klevukas
  • 6
34
justin, bieber
Paslėpti

Pasidalink su kitais!
Demotyvacija.lt primena: Duomenys, publikuoti demotyvacija.lt tinklalapyje yra tinklalapio nuosavybė ir negali būti kopijuojami, platinami, perpublikuojami, dekompiliuojami ar kitaip platinami be išankstinio raštiško tinklalapio savininkų ar duomenų autorinių teisių savininko sutikimo. Modifikavimas ar neleistinas naudojimas pažeidžia autorių intelektualinės nuosavybės teises į duomenis.

Demotyvacija.lt leidžia publikuoti turinį pasinaudodami aukčiau pateiktais kodais juos nemodifikuojant.


Žymės: justin bieber


Komentarai
Klaida! Galima palikti ne daugiau kaip vieną komentarą per minutę!

Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2915 d. Atsakyti   
I LOVE YOU JUSTIN BIEBER
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2934 d. Atsakyti   
Fuck you haters Im belieber !
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3563 d. Atsakyti   
JBJBJBJBJBJBJBJBJJBJB THE BEST LOVE HIM
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3564 d. Atsakyti   
i grincha panashus,gaila aukuu kurie ji dievina,nors mato tik nuotraukas arba vaizdo irashus,gyvo niekad nepamatys,o 12metem siulau nusipirkt tokia barbe ciuva,KENA :D ir kaisiokites sau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3564 d. Atsakyti   
I LOVE HIM
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3676 d. Atsakyti   
ji? tikra teisybė
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3787 d. Atsakyti   
nekenciu tu jo (ar jos) beprociu gerbeju. lyg neturetu savo smegenu, kazkokie klykiantys robotai. is tokiu nieko gero neiseina
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3797 d. Atsakyti   
jb <3
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3805 d. Atsakyti   
#23 omgš xD i hate him
Nuotraukos nėra
Traukinukas prieš 3806 d. Atsakyti   
#25 Va būtent tai aš ir turėjau galvoje. Pažiūrėkit kas per individai užauga klausydami visokių bieberių. Negi jūs norit, kad dauguma jūsų aplinkinių taptų tokie kaip #25?
Zygiukas nuotrauka
Zygiukas prieš 3816 d. Atsakyti   
justin bieber-i called him girl and he hit me with his purse
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3817 d. Atsakyti   
Siexas ;**
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3817 d. Atsakyti   
Jei kuri tokias demotyvacijas - tu jį myli arba greičiausiai pavydi. Apgailėtina.
Nuotraukos nėra
Traukinukas prieš 3818 d. Atsakyti   
#20 Šitą jau kaip ir atsakiau #17 post'e :)
valkata nuotrauka
valkata prieš 3818 d. Atsakyti   
Ziuriu, kad Traukinukas megsta tuscias diskusijas. Koks tau skirtumas kokio sudo klauso kiti?
Nuotraukos nėra
Traukinukas prieš 3818 d. Atsakyti   
#18 Ne juos išnaikinti, o tiesiog bandyti parodyti žmonėms, pasistengti kad jie suprastu, kokį mėšlą jie klauso :) Šitokia muzika neturi jokios išliekamosios vertės. Anksčiau ar vėliau ji dings. Tiksliau, taps nebepopuliari. Tereikia bandyti pagreitinti tą procesą :)
Pykciurna nuotrauka
Pykciurna prieš 3818 d. Atsakyti   
#17 Nu tai ką dabar juos išnaikint? :D Visais laikais visokių buvo ir bus , tenka susitaikyt ir gyvent toliau :) Tiek to Peace on You :D Nes čia visų nuomonė kaip visada išsikirs :)
Nuotraukos nėra
Traukinukas prieš 3818 d. Atsakyti   
#14 Na gerai, jei jis ir būtų protingas, tačiau mes, asmeniškai jo nepažįstantieji, matome jį kaip neprotingą. Ir, visi jo fanai seka ne pagal tokį, koks jis iš tikro galbūt yra, tačiau paskui idiotą, kurį mato per teliką, internete ir t.t. O, kad jis nėra protingas, talentingas ir t.t., labai puikiai matosi iš jo intervių, dainų tekstų, dainavimo ir pan. O tas Akon'as irgi ne ką geresnis. Tame ir esmė, kad priviso per daug tokių apgailėtinų atlikėjų. Dėl to ir pikta.

Sakot, nepatinka, neklausykit, niekas neverčia. Kaip neverčia, jei pasijungi kokį muzikinį TV kanalą - ten vien debiliška bukinanti popsucha. Pasijungi radiją - ten tas pats. Atsiverti internetinį puslapį - tų pačių idiotų snukiai. Ir čia, skaitosi, niekas neverčia? Ir kodėl jie visur? Tikrai ne dėl to, kad jie tiesiog didžiajai daliai patinka. Jie didžiajai daliai patinka būtent todėl, kad jie visur makaluojasi. Klausosi tai, kas populiaru. O dabar populiaru tai, kas visiškai nieko neduoda žmogui. Nei minčių, nei tikrų emocijų, nei smegenų. Nieko. Todėl tai yra žalinga. Todėl reikia visam šitam nepritarti, o ne taikstytis.

Įsivaizduok, jei nueitum į knygyną, o ten vien Stano knygos. Tūkstančiai Stano knygų. Ir visi jas perka. Ir visi jas skaito. Ir visi jas aukština. Nori paskaityti kokį Nyčę ar Orwella, ar Kamiu ar pan. Ir turi lysti į undergroundą, kad ją gautum. Nes visur, kur tik pažvelgsi, Stano knygos. Įsivaizduoji kas nutiktų žmonijai? Jei Stano kūryba būtų laikoma puikia? Blemba, čia vienas iš apokaliptinių scenarijų.. Kas žinot, gal Biblijoj tai yra aprašyta kaip vienas iš pasaulio pabaigos ženklų? Žodžiu, dabar tas pats su muzika. Kur tik pažvelgsi, ką bepasijungsi, ten visokie bieberiai, gagos, akonai ir t.t. Ir nors kiek mąstantis žmogus privalo gelbėti žmoniją nuo jų :)
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3818 d. Atsakyti   
#15 Eik tu taikos daryt kur kitur pajuokos objekte, wisad atsiras kas pawerkslens del to bieberio, taip kad :))
valkata nuotrauka
valkata prieš 3818 d. Atsakyti   
Nesuprantu, kas cia per anti-Bieberio klubas susirinkes? Nu negi jis jum gyvent trukdo? Nieks gi nevercia jo dainu klausytis. Apie Mineda issisemet, nebeidomu jau, tai reik naujos aukos, matai.
Pykciurna nuotrauka
Pykciurna prieš 3818 d. Atsakyti   
#13 o Tu jį pažįsti ,kad žinai,kad jis nei protingas, nei talentingas, nei ką? Ir po galais koks tavo reikalas,kad iš jo daromi pinigai? Lai jis gyvena savo gyvenimą. Tu su juo nesusitikinėji, tau su juo nereikia būti toje pačioje aplinkoje. Tai po galais kas is to ,kad iš jo čia visi tyčiojasi? manai jam tai įdomu? Nuo to niekas nepasikeis :) Šioje žemėje visokių yra ir visokių bus :) Vieniems patinka Bieberis ,kitiems koks Akon'as ir dar belekas. Visų skoniai skirtingi. ir apskritai mes visi skirtingi ir turim teisę gyventi be kitų nuomonės. Jei jis laimingas ko daugiau reikia? Mes visi lygus ir visi skirtingi. Tad mokėkim gerbt vieni kitus nesvarbu kokie bebūtumėm ir ką bedarytumėm :)
Nuotraukos nėra
Traukinukas prieš 3818 d. Atsakyti   
#4 Ne, sorry, tikėti kalbančiais žalčiais, kad žemė 12 tūkstančių metų senumo, o dievas tiesiog dėl savo pramogos pakišo fosilijas (krikščionybė), tikėti, kad Kristus yra amerikietis ir reikia dėvėti specialius mormoniškus apatinius (mormonizmas), žeminti moteris (islamas) ir taip toliau be galo ir be krašto, yra visiškai nejuokinga, ne kvaila ir ne apgailėtina...

#11 Jei ir juoksis kada nors iš manęs šitaip, kaip juokiasi iš jo, tuomet reiškia ne be priežasties :) O pašiepti smagu tiek kitus, tiek save. Tad tame nematau jokių problemų ir didelio nusikaltimo. Na, aišku, tai turi būti skoninga. Tačiau Bieberis visai kita istorija. Iš jo šaipytis reikia tam, kad jis pats suvoktų, kad tėra netalentingas, neįdomus reklamos produktas, kuriuo naudojasi visokie prodiuseriai ir t.t., kad pasipelnytų iš 12mečių mergaičių silpnų protelių. Tai, ką jis daro, neįdomu, banalu, neverčia nei galvoti, nei daryti bet ką kitką, nei tiesiog bukėti. Jis sušiktas geručiukas, mielas vaikiukas. Tik tiek. Jis nei protingas, nei ką nors verto pasiekė, nei įdomus, nei talentingas, jo muzika idiotiška. Ir jis - didžiausia pasaulinė žvaigždė. Ir tu man pasakyk, kaip iš jo galima nesityčioti? Tuo labiau, kad tyčiojamasi dažniausiai ne iš jo, kaip asmens, o tiesiog iš visos šitos debiliškos bieber-manijos.
Nuotraukos nėra
Paranojiks prieš 3818 d. Atsakyti   
Leave Bieber alone!!! :D
Pykciurna nuotrauka
Pykciurna prieš 3818 d. Atsakyti   
#3 tai Tu apgailėtinas, nes negerbi kitų :) kaip sakoma elkis su kitais taip kaip norėtum ,kad su Tavim elgtusi :) tai nenustebk ,kad kada ir tave kas nors pašieps , o gal jau ir dabar juokiasi :)
NeedFeed nuotrauka
NeedFeed prieš 3818 d. Atsakyti   
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3818 d. Atsakyti   
#6 Paziurejus i tavo nicka neatrodo,kad butum labai protingas.Nors whaterew, aciu uz kritika:)
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3819 d. Atsakyti   
#4 visos religijos yra juokingos, tai pat ir sita pana. be to jos vvardas ne bobiskas, tai wtf :?
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3819 d. Atsakyti   
#6
+1
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3819 d. Atsakyti   
#1 Paziurejus i tavo demotyvacijas, tai sita zymiai geresne :)
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3819 d. Atsakyti   
#1
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3819 d. Atsakyti   
#3 Čia tai visiškai nusišnekėjai, tyčiotis iš religijų? Tipo kai kurios religijos juokingos ir apgailėtinos? Visiškas nusišnekėjimas. O dėl to Bieberio tai jau tikrai atsibodo, jūs visi (kurie varot ant jo) jam pavydit, akivaizdžiai matosi. Taspats per tą patį ant Bieberio, atseit kad jis merga bla bla bla ..... NUSIBODOT!!!!
Nuotraukos nėra
Traukinukas prieš 3819 d. Atsakyti   
#2 Neee, kurkit dar apie jį :)) Jis toks apgailėtinas ir juokingas, kad tyčiotis iš jo tiesiog negali atsibosti. Visai kaip iš kokių religijų.
Pykciurna nuotrauka
Pykciurna prieš 3819 d. Atsakyti   
dar neatsibodo Jums apie jį kalbėt? Matos ,kad jis jums labiau patinka nei gerbėjoms/gerbėjams :)
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3819 d. Atsakyti   
Nusibodo jau sitas jusu demo apie ta Bieberi.Ka nors nauja sukurkit.

Naujausi demotyvatoriai

Grįžti į viršų