Jei ne Gražuliai ir ne Uokos - Mūsų vyrai būtų bobos!

2012.05.16 patalpino Tampukas
  • 169
30
grazulis, homoseksualai, per, grazus, homoseksualamsKomentarai
Klaida! Galima palikti ne daugiau kaip vieną komentarą per minutę!

Nuotraukos nėra
linda prieš 2468 d. Atsakyti   
visus pedofilus saudyciau be jokio gailescio!slykstus iskrypeliai:((((((((
Nuotraukos nėra
petras prieš 2472 d. Atsakyti   
jei ne grazuliai ir ne uokos,vyrai butu bobos ? :D tai cia kuri is jusu jie padare vyrais, kad be ju vyrais buti nesugebate ? :D
Nuotraukos nėra
Kaspe prieš 2472 d. Atsakyti   
Pagarba sitam pilietciuj va cia tai zmogus stojo vienas pries visa vadinama teisma taip ir riaile pizda visa tiesa isreze i akis maladiec
Nuotraukos nėra
Donatas prieš 2472 d. Atsakyti   
Jei butum labiau apsiskaites suprastum, kad tie tavo teiginiai apie psichologus yra niekiniai. Kaip yra teigianciu tai ka tu sakai taip dvigubai daugiau psichologu teigianciu, kad tai nesamone, tiesiog zmones kaip visada turi savo nuomone. O faktas tas, kad joks tyrimas is esmes nera to irodes, kad tie kas kovoja pries gejus yra viduje gejai. O ziurint epistimiologiskai tai netgi neimanoma.
Nuotraukos nėra
visi esam zmones prieš 2472 d. Atsakyti   
psichologai kelinta karta yra patvirtine kad tie kas yra didziausi homofobai tiesiog yra uzsislaptine gejai. kovodami pries homoseksualus kaunasi su pydaru savyje
Nuotraukos nėra
!!! prieš 2472 d. Atsakyti   
#24 Homofobija -yra neklinikinės kilmės terminas, apibūdinantis baimę arba panieką homoseksualams ir iš to sekančius veiksmus(Wiki). Siulau paradus prieš tai kas vyksta.
Nuotraukos nėra
@ prieš 2473 d. Atsakyti   
#23 Pedofilai irgi žmonės, LOL. Tai ką siūlai, leisti pedofilams irgi daryti paradus? Čia yra nenormalu.
Pilnai pritariu #21 ! Išdėste labai teisingai.
Nuotraukos nėra
ĮĮĮ prieš 2473 d. Atsakyti   
Pasiūlymas Gražuliui. Homofobai irgi žmonės turintys teises, jie irgi nori savo parado.
Nuotraukos nėra
Tiesa prieš 2473 d. Atsakyti   
P.S. Čia tik mano nuomonė ir tikrai nieko neskatinu :D
Nuotraukos nėra
Tiesa prieš 2473 d. Atsakyti   
Užleisim vietą homoseksualams, kas po to ? Zoofilų paradai? Jie irgi mažuma, jie ir nori savo teisių ir žmonių pripžinimo.
Jūs sakysite gyvūnai turi savo teises. Taip turi, ir ne kartą mačiau kaip šuo "išsilija" ant šeimininko kojos. Tai jeigu šeimininkas tuo mėgausis, arba šeimininkė atkiš kitą vietą, tai jau zoofilija, tačiau ir šuo,kuris tenkina instinktus, ir kitas yra laimingi. Taip ir su homo... abu megaujasi.
Dabar palyginsit, kad šuns protiniai gebėjimai yra mažesni, nei jo išnaudotojo. Tai gal pradėkim bausti žmonas, kurios naudojasi savo tarpkoju ir vyro, kurio IQ yra mažesnis, instinktais, kad gautų naują rankinę? Arba gal tada išmatuokim visu homo... partnerių IQ ir jei jie žymiai skiriasi nubauskim protingenį už žmonių išnaudojimą? Čia buvo šiaip pamąstymams ir palyginimui.
Homo... kaip ir zoo..., pedo... yra liga, užkrečiama liga, kuriai ypač neatsparūs vaikai su pradedančia besivystyti mastysena. Tad jeigu jie sugeba prisitaikyti ir gyventi visuomenėje aš nieko prieš, bet kai pradeda kenkti visuomenei(vaikams) su paradais ir kitais išmislais, juos turėtume izoliuoti kaip visus psichikos ligonius, gydyti. Taip apie tai turi būti informuota visuomenė, bet ne paradais, o medicinos knygose.
Nuotraukos nėra
:) prieš 2473 d. Atsakyti   
kazkaip sutinku su juo 100%.
Nuotraukos nėra
Deja prieš 2473 d. Atsakyti   
#18
Matosi kur zmogus darosi reklama ir kur kalba is vidaus. Jeigu neskiri tokiu dalyku, tai geriau patylek.
Nuotraukos nėra
L. prieš 2473 d. Atsakyti   
Ha Ha.

Gražulis sau reklamą darosi, o jūs imat kaip už gryną pinigą.
Nuotraukos nėra
geda prieš 2473 d. Atsakyti   
#16

smagu buvo tavo komentara skaityt ;) puikiai pasakyta :)
Nuotraukos nėra
Diana prieš 2473 d. Atsakyti   
Manau, jog Gražulio žodžiai yra pakankamai teisingi. Nors nesakau, kad tai gryna tiesa. Nors ir neturiu nieko prieš kitos pakraipos asmenis, bet... Manau, jei jau žmogus yra homoseksualus... To nebūtina viešai ir dar su pasididžiavimu demonstruoti. Nors ir nieks neliepia sėdėti kažkokiame pogrindyje. Gyvenk kaip žmogus ir viskas. Nebūtina išsišokinėt (kaip visokie paradai, konferencijos ir pan.). Žinoma, Gražuliui taip pat reikėjo atsargiau rinkti žodžius, bet... Kada baigsim visus skirstyti į ale ,,normalius" ir ,,nenormalius"? Nes žmogaus normalumas ne visada priklauso nuo jo pakraipos. Yra daug baisesnių dalykų, kurių aš tikrai nelyginčiau (kaip padarė Gražulis) su homoseksualais. Pedofilai, nekrofilai ir zoofilai yra... Daug blogiau. Tiksliau - išvis žiauru. Na, žodžiu.
Nuotraukos nėra
nzn prieš 2473 d. Atsakyti   
#14
dafeni man tas SSRS ir tiek ta lietuvele...
Nuotraukos nėra
casino prieš 2473 d. Atsakyti   
Jums nepatinka Gražulis? O ką jūs padarėt prieš SSRS valdžia...
Vodka_ID nuotrauka
Vodka_ID prieš 2473 d. Atsakyti   
Prauda sneka!
Nuotraukos nėra
geda prieš 2473 d. Atsakyti   
jie nesidaugina, ju yra tiek kiek ir buvo, tiesiog zmones pradeda, to neslept. Tiesiog pyktis ima del to, kad padare labai didele geda pries uzsienio diplomatus...
Nuotraukos nėra
teisybe prieš 2473 d. Atsakyti   
teisingai jis pašnekėjo.. gali jie būti bet viso to viešint prieš kitus tikrai nebutina ir nereikia. niekas prie ju tada ir nekibs.
Nuotraukos nėra
GražulisMldc prieš 2473 d. Atsakyti   
#6 O man gėda už visus gėjus. Sėdit ten pydarastai viens kitam ant klyno ir sėdėkit tyliai. Kam lendat į tą viešumą ir propaguojat savo išsigumusią orentaciją? Kažko trūksta iki pilnos laimės? Siaubas. Mldc Gražulis!
varskieciai nuotrauka
varskieciai prieš 2473 d. Atsakyti   
Man regis gejai nepiskit proto cia
Nuotraukos nėra
.. prieš 2473 d. Atsakyti   
#6< pydaras prasneko :)
Nuotraukos nėra
Inspira7ion prieš 2473 d. Atsakyti   
Kada baigsis sovietiniu sudmaliu valdymas lietuvoje... tada sugrys visi emigrantai.. tada zmones nustos skustis gyvenimu.. tada zmones supras kad jie turi gyventi savo gyvenima, o ne stebeti kitu.. tada ir as galesiu didziuotis kad esu is Lietuvos is salies kur zmones yra atviro mastymo ir turi savo nuomone kurios nebijo issakyti nesvarbu kad ji yra kitokia negu daugumos... Zmones nebukit valdzios ir spaudos marionetes apmastykit viska ka jums kisa i galva spauda ar valdzios zmones jie nenori kad jums geriau jie nori kad jiems butu geriau, jie nenori kad jus mastytumete savo galva, jie nori kad jus butume susiskalde ir nevieningi nes tokius zmones yra lengviau valdyti ir jais manipuliuoti ..
Nuotraukos nėra
NeGražulis prieš 2473 d. Atsakyti   
Gėda man už visą šalį mūsų per tokius kaip Gražulis. Šneka tai kaip penkerių metų vaikas. Nžn kas per pedofilas ar homoseksualas jį nuskriaudė, bet jis kaip apsėstas psichinis ligonis elgiasi. Ir kaip mes leidžiam tokiem žmonėm atstovauti mūsų valstybę.
Nuotraukos nėra
Negalibuti prieš 2473 d. Atsakyti   
"kaip jie dauginasi, jei jų daugėja?" Filosofiškas klausimas :D
Nuotraukos nėra
l prieš 2473 d. Atsakyti   
man regis trūksta gražuliui žinių
Nuotraukos nėra
Drutas prieš 2473 d. Atsakyti   
Kaip jis į Seimą iš vis papuolė.. :D Neimponuoja man tie homoseksualai, bet Gražulis tai vis vien kelmų kelmas :D
Nuotraukos nėra
boss prieš 2473 d. Atsakyti   
tau bl miskovezis pareis tuoj :D
Nuotraukos nėra
Second chance prieš 2473 d. Atsakyti   
Balkį kai paimsiu,kai palesiu krw'a :D

Naujausi demotyvatoriai

Grįžti į viršų