Greitas būdas - Nuimt stresą...

2013.08.19 patalpino babatavas
  • 15
7
e36,masinos,stresas
Paslėpti

Pasidalink su kitais!
Demotyvacija.lt primena: Duomenys, publikuoti demotyvacija.lt tinklalapyje yra tinklalapio nuosavybė ir negali būti kopijuojami, platinami, perpublikuojami, dekompiliuojami ar kitaip platinami be išankstinio raštiško tinklalapio savininkų ar duomenų autorinių teisių savininko sutikimo. Modifikavimas ar neleistinas naudojimas pažeidžia autorių intelektualinės nuosavybės teises į duomenis.

Demotyvacija.lt leidžia publikuoti turinį pasinaudodami aukčiau pateiktais kodais juos nemodifikuojant.


Žymės: e36, masinos, stresas


Komentarai
Klaida! Galima palikti ne daugiau kaip vieną komentarą per minutę!

Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2615 d. Atsakyti   
vienpusiame kelyje siulau ijungt ilgasias pries pereja kad geriau matyt ar bent sumirgset kad tave pamatytu tamsiu paros metu...

Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2618 d. Atsakyti   
Su opeliu taip pat galima pasidraskyt.
Nuotraukos nėra
fLash_ prieš 2618 d. Atsakyti   
Yra ir geresnių būdu...
Ignassin nuotrauka
Ignassin prieš 2618 d. Atsakyti   
#3 Jo, maladiec. Nemažai tenka važinėti ir tikrai akivaizdu, kad kai kurie pėstieji išnaglėję ir galvoja jog jie visada teisūs. Važiuoji 50-55 greičiu ir kerti ant stabdžių kad kažkoks iššoko ant perėjos, o dar eina ir žvengia "va, sustojo, bus čia jam lakstyt".
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2618 d. Atsakyti   
tai pereju turi isvis nebut :) nes jos malonuma gadina kaip ir prezervatyvai.... tiesa dar labiau nervina pestieji kurie nezino keliu eismo taisykliu...

"51 - Įžengti į važiuojamąją dalį pėstiesiems leidžiama tik po to, kai jie įvertina atstumą iki artėjančių transporto priemonių ir jų greitį ir įsitikina, kad tai saugu."
Pagrindine taisykle kuria turetu zinot pestieji.. (vairuotojams yra kita taisykle, o cia grynai pesciuju. Paskaitykit KET kas nesutinkat)
PS. pesciuju pereja irgi yra vaziuojamoji kelio dalis... tai jei jus einat per kelia ir galvos nepasukat..... tai sveikinu jus galit laimet priza... nemokama pasivazinejima ant kapoto ;) (fizikos desniai.... runkeliai :D )
Ignassin nuotrauka
Ignassin prieš 2618 d. Atsakyti   
#1 Ir ne per perėjas ant žmonių važiuot.
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 2618 d. Atsakyti   
geriau uz seksa :) tiesa turi but masina ne opelis ir reik vaziuot ne visai pagal taisykles..... ;)

Naujausi demotyvatoriai

Grįžti į viršų