• Lygis: Klevo lapas
  • Reitingas: #52170
  • Taškai: 0
  • Patalpino demotyvatorių: 0
  • Nepatvirtintų: 0
  • Mėgstamiausių: 180
  • Parašė komentarų: 669
Ant kalno mūrai prieš 3655 d.
Vilius_4_eminem nuotrauka
#2 Patariu neieškot, per daug banalu čia ;)
Vilius_4_eminem nuotrauka
#9 Nežinau ką čia tu bandai primest, arba būk padoresnis, neinam muštis prie kebabinės, tai gal kažkiek toleruok kitus vis vien. Visų pirma, jei tau būtų čia per žemas lygis lankytis, apskritai čia nesirodytum ir nesipuikuotum savo žiniomis ir kietumu, kaip lietuvis Anglijoje statybininku dirbantis ;)
Vilius_4_eminem nuotrauka
Dabar nebesuprantu, kur ta gera muzika? Dabartiniai sako, kad techno, dubstep, house yra gera, o popsas "lievas". Prieš dešimt metų kažkodėl visa elektroninė muzika buvo "lieva"... Aš kaip suprantu gerą muziką, tai gyvai atliekamą, be jokių "bumčikų". Aišku, nereišikia, kad klausau vien rocko, metalo ir klasikos, galiu ir to klausyt, bet turiu nemažai hip hopo stiliaus, techno, dubstep'o ir kiek padoresnio pop'so...
Vilius_4_eminem nuotrauka
#6 Būtų šaunu, jei mokėtumei visai tai pasakyt šiek tiek gražiau. Antraštės tavo sugalvotos nėra ypatingos, prie ko čia forsai iškart. Na, žodžiu. O šiaip, tikrai sutinku, kad čia rašyt komentarus kiekvieną dieną ir kažką bandyt padaryt nieko gero. :/ Jau buvau neberašęs ilgai, bet vėl užėjo... Aišku, demotyvacija.lt nors kažkas ir bando įrodyti, kad tai ne tik anekdotų ir tuštybių saitas, nieko neįrodys, protingai mėgstantys žmonės labiau tiktų kitur dėstyti savo mintis, greičiau jau komentuoti delfi ar lryto straipsniuose. Aišku, smagu kartais nuklysti į banalius juokelius ar frazes :)
Vilius_4_eminem nuotrauka
Solipsizmas.
Tai savo reakcijų, emocijų ir jausmų primetimas tiems, kurių išsivystymas neatitinka jūsiškio. Klaidinga iš žmonių laukti tokio pat dėmesio, mandagumo ir pagarbos kokius jiems rodote. Beprasmiška. Vietoje to Satanistas privalo praktikoje vadovautis lozungu: “Elkis su kitu taip, kaip jis su tavimi elgiasi”. Tai reikalauja pastangų ir nuolatinio budrumo, kitaip lengva pasiduoti guodžiančiai iliuzijai, kad visi tokie pat kaip jūs. Kaip sakoma, kai kurios utopijos būtų idealios filosofų šalyje, bet, nelaimei ( arba laimei, makiavelizmo požiūriu), mes nuo to toli.
3 satanistų nuodėmė, bet aš jai pritariu. :)
Vilius_4_eminem nuotrauka
Nueikit į www.maistassportui.lt forumą ir parašykit profesionalams su 15 metų karjera ir galėsit su jais ginčytis. Kaip matau nors kiek biologinių žinių nerasta, kas ir kodėl negalima taip daryti ir pan. Tėvai negali leisti daryti vaikui tai ko nori, tėvai ir skirti tam, kad išauklėtų teisingam gyvenimo keliui.
Vilius_4_eminem nuotrauka
#90 Apie tą ir kalbu, gal ir tu buvai ten?
Vilius_4_eminem nuotrauka
#87 Jo, lengva tau kalbėt kada ten nebuvai. Svenčiam draugo gimtadienį, ateina, patys pradeda, bandom taxą kviest, sako nevažiuosim, žinai taip sugadino viską, kad nelabai noriu ir nusileist. O ir Vilniuj kas su tais lenkais daros, manau žiūri naujienas, kas su jais... Pasipūtę vaikšto po Lietuvą, nežinau, tikrai pyktis ima, tau gal viskas kitaip, gal pažįsti jų daug ir jie tau draugai ir panašiai, bet mano nuomonė kita ir dėkui, kad ją išklausei.
Pavyzdys prieš 3656 d.
Vilius_4_eminem nuotrauka
#16 Man rodos neverta kurti demotyvacijų apie politiką, ką nors rimta, tegu ir lieka tuščių anekdotų saitas. Nes jei per visus tinklapius kaip alfa, delfi, lrytas pirmoj vietoj viskas ir nerandant, tai..
Vilius_4_eminem nuotrauka
Prisimenam kas buvo užpraeitą penktadienį (ar kada čia, nepykit maišau dienas) kada lenkai vėl Kaune siaust pradėjo. Pats buvau, prasileidau kelis, bet ir atgal daviau. Jo, ginkim lenkus, kurie eina per Laisvę ir vierchus vaidina. Atsiprašau, bet tikrai pyktis ima, kur dingo Lietuvos patriotiškumas?
Grįžti į viršų