• Lygis: Klevo lapas
  • Reitingas: #52206
  • Taškai: 0
  • Patalpino demotyvatorių: 0
  • Nepatvirtintų: 0
  • Mėgstamiausių: 179
  • Parašė komentarų: 661
Kalorijos prieš 3485 d.
Vilius_4_eminem nuotrauka
"sportuotum ir valgytum ka nori, nes visko ir reiktu, aisku ne tokiu kiekiu." Hm, kažkaip nelabai, sportuoji ir viskas veltui :/ Ne, ačiū.
Vilius_4_eminem nuotrauka
#35 O ko man laukti, kad paprašytų?
Ir va stoviu kamštyje, prieš 3485 d.
Vilius_4_eminem nuotrauka
Teisybė čia. Sporto klubai žiauriai daug pinigų kainuoja ir jei nesi sportininkas, tiesiog nori pajudėt, tai puikiai gali tai pasidaryti namų sąlygom. Kardio treniruotės - dviratis, bėgimas, vasarą paplaukiot gali, išvis puiku, namie atsispaudimai, atsilenkimai, hanteliukos, štangytę gali nusipirkt ir viskas liuks.
Bet atsiranda žiniuonių, kurie sugeba prikibt prie visko.
Vilius_4_eminem nuotrauka
Coliuke, aš tau patariu palikt šitą demo ramybėje ir nežiūrėt ką rašo. Kalbu iš patirties, tikrini, rašai rašai kam nors, kuris totalias nesąmones kalba. Tiesiog susigadini nuotaiką ir tiek. Bet man tai padaryti neišeina, nes mano toks principas bandyti įrodyti teisybę jei supranti apie ką aš. ;)
Vilius_4_eminem nuotrauka
Nesuprantu kas darosi. Demotyvacija yra susipynusi daugybėje kategorijoje. Vienos demos - kokios mintys, kitos koks nors šiaip paveiksliukas ir po juo keli žodžiai, kiti kokie nors juokingi/įdomūs/rimti video ir kokia nors mintis, po to komiksai ir dažnai bevertis užrašas. Na ir taip toliau. Visur randat žmonės prie ko prikibt, nors demo ir vykusi.
O kas dar labai nervuoja, tie stumimai vienas ant kito. Arba nepasitenkinimas adminais/modais. Galų galiausiai pasakoma, kad demotyvacija.lt - toks ir toks, nusiritęs žemyn. Labai įdomu, kokias demo jūs patys kurtumėt? Kažkodėl duodu 90% būtų iš kur nors giliai ištrauktas anekdotas ir vaizdžiai perteiktas. Adminas išrenka demotyvacijas ir išrenka geriausias, nueikit į nepatikrintas, patys pamatysit.
Vilius_4_eminem nuotrauka
#5 Kodėl tokia pikta? :/
Vilius_4_eminem nuotrauka
O, tikrai, Coliuke tu moderatorė :) SVeikinu.
Stereotipai prieš 3486 d.
Vilius_4_eminem nuotrauka
#5 Jo, aš tą patį pagalvojau.
Mokslai prieš 3486 d.
Vilius_4_eminem nuotrauka
Neskieskit. Gal kokioj lievoj šūlėj, bet tik ne univerkei.
Remi Gaillard prieš 3492 d.
Vilius_4_eminem nuotrauka
Visus video matęs po kelis kartus iš viso ;)
Grįžti į viršų