• Lygis: Klevo lapas
  • Reitingas: #35589
  • Taškai: 0
  • Patalpino demotyvatorių: 0
  • Nepatvirtintų: 11
  • Mėgstamiausių: 0
  • Parašė komentarų: 257
Jei raukšlėtas prieš 3368 d.
Tikruolis nuotrauka
Asmeniškai, man ši šunų veislė nepatinka.
Vienintelis žmogus, prieš 3368 d.
Tikruolis nuotrauka
Šios minties autorius, išreikšdamas savo nuomonę, pasirodė politiškai neišprusęs arba silpnavalis, greitai kitų nuomonę priimantis žmogus. Asmeniškai, mane žeidžia, kai žmonės net nesuprasdami pačios politikos, ima šlovinti žmogų, kuris yra gerai moka save pristatyti, parodyti savo gerąsias savybes, neatsižvelgiant į faktus. Gerai, D. Grybauskaitė sugebėjo pasirodyti daugumoje renginių, nepraleidžiant progos reklamuoti savo įvaizdžio. Prieš tautą sudarydama griežto, bet teisingo žmogaus įvaizdį, ji tapo mylima, tačiau ką ji padarė reikšmingo? Tokio reikšmingo, jog tikrai būtų už ką šlovinti.

O jos klaidų nematote? Nenoriu diskriminuoti moteriškos lyties, tačiau absoliuti dauguma moterų, vadovaujasi ne šaltu protu, o užleidžia kelią jausmams, bei subjektyvumui. Kuo baigėsi jos apsilankymu moterų pataisos namuose? Suteikta malonė rekordiškai daug kalinių (taip, tik moteriškos lyties). Gal vyrams pradėt jaust diskriminaciją?

Kalba dabar žmonės apie emigravimą, menkina mūsų tėvynę, maišo ją su purvu, teikdami, jog čia lieka tik senyvo amžiaus žmonės, asocialūs asmenys ir kitokie, visuomenei nepriimtini piliečiai. O iš kieno lūpų tai skamba? Didžioji dauguma - vos pradinį išsilavinimą (realiai) gavę, atsisakę dirbti darbo, kokio jie verti žmonės. Aukso kalnų beieškantys, ar kitaip norintys gauti, bet už tai nieko neduoti. Ar iš tokio asmens lūpų paskleisti žodžiai jums turėtų ką reikšti?

Teisingos, sąžiningos ir dorovingos visuomenės pagrindas ir yra NORAS ir GALĖJIMAS dirbti. Atsiprašau, jei mano nuomonė ką nors žeidžia, tačiau mano mylima tėvynė man yra brangiausia. Gerai, gal ir negausiu tokio atlyginimo kaip užsienyje, tačiau dirbsiu ne tik sau, bet ir kitiems. Vadovaukitės teisingumo, sąžiningumo, protingumo principais ir nepasiduokite kitų įtakai. Tai yra svarbiausia. Jei vietoje šių pamatinių gyvenimo principo naudosite ,,bandos jausmą", tai ir būsite kaip vergai, išnaudojami vieno vergvaldžio.
Tikruolis nuotrauka
Aš nebeturiu šuns. Paimčiau šitą arba kokį panašų. Tiesiog pasukit čia, mano sekretorė susitars su jumis. 8 601 11108

Ps.: Būtų gerai koks didesnis ir riebesnis. Ačiū.
M-1 Bieberio sveikinimas prieš 3412 d.
Tikruolis nuotrauka
Šuo neiškentė ant galo jų spygavimo ir šlykščios dainos, urgzt pradėjo.
Tikruolis nuotrauka
#6 Taip taip, dabar pradėsim lapsėti, ,,kokios mes protingos ir kokie vyrai buki"... Geriau argumentų duotum pvz.: Pasaulyje daugiau mokslininkų ar mokslininkių? Garsiausi atradimai padaryti vyrų ar moterų?
Ai, pala... Čia argumentai už vyrų pranašesnį mąstymą.
Manau prieš 3419 d.
Tikruolis nuotrauka
#1 Paint'o įgūdžius
Tikruolis nuotrauka
#13 Esu linkęs sutikti su Jūsų nuomone.
Visagalės sraigės prieš 3419 d.
Tikruolis nuotrauka
@

Pasislėpusi sraigė
Europoje 5 vieta??!! prieš 3419 d.
Tikruolis nuotrauka
#1 Tu žydas, čigonas, lenkas arba kitas parazitas kenkiantis mums. Kad tau snukį nuodais išpurkštų.
Tikruolis nuotrauka
#11 Grandinė ne tokia (LTU mėgsta sidabrą, niggas - auksą), rūbai irgi tokie nėra populiarūs, o mūsų vaikinai saulėje deginas, soliariumas merginoms.
Grįžti į viršų