• Lygis: Klevo lapas
  • Reitingas: #35525
  • Taškai: 0
  • Patalpino demotyvatorių: 0
  • Nepatvirtintų: 11
  • Mėgstamiausių: 0
  • Parašė komentarų: 257
Pirmadienis prieš 3327 d.
Tikruolis nuotrauka
Aha, o kodėl jo nagai lakuoti? matyt turėjo ,,linksmą" savaitgalį.
Nepykit, mergaitės, prieš 3332 d.
Tikruolis nuotrauka
Dar pačios psichiatrijos nestudijavau, bet šitą visą reikalą įvardinčiau psichiatriniu terminu ,,meilės kliedesys". Matomai, tam tikra šio kliedesio atšaka, kai asmuo įsižiūri ir be galo simpatizuoja įžymybei. Siūlyčiau susirūpinti, nes čia yra gana rimtas pavojus psichikai. Iš tokių kliedesių gali susiformuoti haliucinacijos (tiek vizualinės, tiek klausos). Neįrodyta, bet kai kurie psichiatrai teigia, jog meilės kliedesiai besivystančiam organizmui gali sudaryti prielaidas kilti šizofrenijai. Baisu. Būdamas šių nepilnamečių tėvų vietoje, aš labai susirūpinčiau.
Kuo mažesnė krūtinė, prieš 3332 d.
Tikruolis nuotrauka
... pasakė mergina, A dydžio krūtine.
Nutukimas prieš 3422 d.
Tikruolis nuotrauka
Teoriškai, katė dėl savo kaulų išsidėstymo gali pralysti bet kur, kur tik telpa jos galva. Bet šiuo atveju patylėsiu...
Nežinau kas vyksta prieš 3422 d.
Tikruolis nuotrauka
Nebūtinai. Gal vyksta parodomosios čiulpimo varžybos, kur abi varžovės gavo po vienodą varveklį. Ši blondinė akivaizdžiai laimi, nes yra kur kas geriau įvaldžiusi techniką. Tamsiaplaukė, matydama jog pralaimi, iš nevilties ėmė grūsti per jėgą. Sveikinam laimėtoją, gyvenime daug pasieksi.
18 mečio problema prieš 3435 d.
Tikruolis nuotrauka
#3 Jei atliksi lytinį aktą su mažamete (iki 14m.), bet kokiu atveju, tai skaitysis kaip išprievartavimas, nors visai nesvarbu, ji to norėjo ar ne. Išvedant iš protingumo principo, mažametis asmuo, pats negali spręsti apie savo lytinį gyvenimą.

Beje, beskaitinėdamas šį tą apie teisę, radau gana įdomu dalyką. Pasirodo, išžaginimas yra vienas iš tų straipsnių, kurie nagrinėjami TIK teismui gavus nukentėjusio asmens arba prokuroro pareiškimą. Taigi, tokiu atveju, jei vykdomas tokio pobūdžio nusikaltimas, apie jį pranešti nebūtina (kitais, įstatymo nenurodytais atvejais, pamačius vykdomą arba atliktą nusikaltimą BŪTINA pranešti atitinkamoms institucijoms).
Tačiau, jeigu prievartaujama mažametė, tada pranešti PRIVALAI.
Pagalvojau, jog eidamas gatve, pamatai, jog du vyrai prievartauja merginą, tu turi prie jos prieiti ir paklausti, kiek jai metų. Jei, ji mažametė (iki 14m.) tada privalai skambinti LR pareigūnams, o jei vyresnė, tada sau ramiausiai nueiti.

Šis klausimas įkyriai neramino, todėl teko susitikti ir pasikalbėti su pažįstamu teisininkų. Pasirodo, ši įstatymų spraga egzistuoja! Na, nors sakė, jog pačiam su tokiu atveju neteko susidurti, taigi negali daug ko pridurti.

Aišku, toks įvykis būtų labai ciniškas ir niekaip morališkai nepateisinamas. Padėti yra būtina. Keisti kai kuriuos idiotiškus mūsų įstatymus irgi.
Yra du žmonių tipai: prieš 3435 d.
Tikruolis nuotrauka
Na, ją gerai nuprausti nepagailint Fairy ir ūkinio muilo, aprengti padoriai ir žiūrėkit, visai simpatiška panelė išeitų. Aš tikiu, jog po šiuo dažų ir tinko sluoksnio vis dar yra žmogus. tiesiog reikia kietos vaikino rankos, gero psichologo, kuris paaiškintų gyvenimo vertybes, šalto proto ir gero kantrybės šarvo. Pasigirsiu, bet esu ne vieną merginą gražinęs į gyvenimą iš tuštybės ir beprotystės liūno.

O šiaip, yra geras posakis - ant ko gaudai, tas ir kibs. Negi padorus, save gerbiantis vyras kreiptų į tokią dėmesį? Tokias vadinu vienkartinėmis. Išvyniojai, panaudojai ir išmetei. O paskui ir žliumbia, rėkia ir kuria ,,emotyvacijas" apie skaudžią meilę.
Tikruolis nuotrauka
#4 Reiškia darai daug klaidų. Ne mokytojų tau reikia, o gyvenimo patirties. Gyvename ir mokomės iš savo klaidų ;]
Tikruolis nuotrauka
Hmm, sutikčiau tik iš dalies su pačia demotyvacijos mintimi. Tikrai ne visada, todėl nereikia verkšlenti dėl to.

Be viso šito, paveiksliukas neatitinka minties. Kad nėra tokia jau neišvaizdi. jau vien figūra visai nieko. Tikrai būna blogiau atrodančių merginų, bet šiais laikais viskas mediciniškai sutvarkoma.
Tikruolis nuotrauka
Hmm, nemanau ar tai būtų mano svajonė. Turėdamas merginą, kurią išties myli, nėra reikalo į kitas žiūrėti.


O kas dėl dviejų merginų tai mano požiūris išsiskiria į du punktus:

1) Nors ir jaunas, tačiau esu gana senamadiškų pažiūrų. Neužskaitau šito.

2) Neturiu dviejų, atsiprašant, patys žinote ko, o oralinis (bent jau vaikinas merginai) yra šlykštus, o žiūrint iš medicininės pusės, netgi pavojingas gyvybei (tiksliai nėra nustatyta dėl ko, bet vaikinas reguliariai atliekantis oralinę sueitį patenka į rizikos grupę dėl padidintos burnos ir gerklės vėžio tikimybės (dėstytoja tik dalinai užsiminė, taigi per daug apie tai nežinau)).
Grįžti į viršų