• Lygis: Demo kentas
  • Reitingas: #4
  • Taškai: 648
  • Patalpino demotyvatorių: 201
  • Nepatvirtintų: 3
  • Mėgstamiausių: 0
  • Parašė komentarų: 194
Synecdoche nuotrauka
Seniai mačiau tokią puikią demotyvaciją.
Paauglių seksas prieš 3457 d.
Synecdoche nuotrauka
http://www.demotyvacijos.lt/from-Synecdoche/approved/vyrai-pateisina-ikisantuokini-seksa-1449755.html
Synecdoche nuotrauka
Brrr. Net nupurtė. Matyt, skersvėjis.
You Don't Say prieš 3479 d.
Synecdoche nuotrauka
Kartais susimąstau, ties kuriuo momentu demotyvacija.lt pavirto į pigių juokelių ir paaugliškų filosofijų sriubą.
Synecdoche nuotrauka
Argumentai, pavyzdžiai, faktai, coliuke?
Ateistas prieš 3486 d.
Synecdoche nuotrauka
Nenoriu veltis į šią beprasmišką diskusiją. Tik paminėsiu vieno žmogaus žodžius: yra labai didelis skirtumas tarp galvojančio žmogaus ir mąstančio žmogaus. Tik tiek. P.S. Ši demotyvacijos mintis yra ne mano. Tai tamstos Ernesto Hemingvėjaus žodžiai.
Moralė prieš 3491 d.
Synecdoche nuotrauka
#17 Leisk tada paklausti, koks tavo požiūris į homoseksualus? (:

#19 Morališkai yra teisinga išsakyti savo nuomonę, pareikšti ją, patarti, pasiūlyti, tačiau neaiškinti. Nežinau kodėl kai kurie tame mato demagogiją. Aš matau paprastą logiką, su kuria sutiktų nemažai žmonių. O visos tos logikos esmė viena ir ta pati - nekenk kitiems (: Tiesiog visa ta įžanga su kosmosu skirta tam, kad moralė būtų suvokta ne kaip kažkokia dieviška duotybė, o kaip tiesiog pačių žmonių konstruktas, pats elementariausias ir artimas objektyviai logikai.

#21 Kūnas neturi būti preke. Jei pana dulkinsis su kiekvienu, niekada nebegalės būti laiminga su tuo vieninteliu, nes jis niekuo nebus išskirtinis nuo tų kelių šimtų jos klientų" Tu pats aiškini taip, tarsi tai būtų universali tiesa, bet juk taip nėra, bent jau tu tikrai negali žinoti, kad taip yra, kaip ir aš negaliu žinoti, kad nėra dievo ir t.t. Aš tiesiog vadovaujuosi logika, kurios esmė paprasta - tegul mergina daro ir būna kuo nori, kol nekenkia niekam kitam. O tas video, kurį įkėlei, tai yra pavyzdys merginos, kurios pažiūros jau kenkia tam tikriems žmonėms. Tam ir yra protas, kad atskirti normalumą nuo beprotystės.

#22 Arnai, ji yra tikra, nes skausmas ir žala, kurią tu sukeli kitam, yra tikri. Jei tu sėdi ramiai ant suoliuko ir pro šalį eina žmogus ir spiria tau per galvą, tau ne tik skauda, tu dar ir nukrenti ir išsipurvini ir dar gauni kompleksą, kad taip vėl nenutiktų bet kada, kai to nesitikėsi. Žodžiu, tai elementaru. Nekenkti kitiems. Nes skausmas yra tikras, nes pojūčiai yra tikri. Juk tai parašyta demotyvacijoje. Nesuprantu, kodėl aš kartojuosi. Gal reiktų dukart perskaityti. Nejau nesutiksi, kad po visų natūralių išlikimo instinktų, tai yra pirmas žmogaus konstruktas, kuriuo turima vadovautis, norint turėti harmoningą bendruomenę? (:

#25 Taip. Kiek įmanoma objektyviau žiūrint, jei visata atsiranda be prasmės, tai ir viskas, kas joje vyksta yra be prasmės. BET... kadangi mes esam sąmoningi gyviai, ir turim kažkaip koegzistuoti ir tęsti giminę ir išlikti, nes tai mūsų instinktuose, mes turim ir sugalvoti kažkokius elementarius įstatymus. Taip ir buvo nuo pat pradžių. Tiesiog sakau, kad apibendrinus, pats esminis žmogaus įstatymas turėtų būti nekenkti kitiems. Na, juk tai logiška, tiesa? Jei tu prieštarauji šiai minčiai, vadinasi, nori ir gali kenkti kitiems. Bet tai nėra darnios visuomenės pavyzdys. Tai veda į susinaikinimą.

#26 Gali praplėsti, ką turi omeny, kenki valstybei? Gali duoti pavyzdį?

#27 Taip. Nei vienas. Ir aš nesakau, kad aš ją matau. Aš tik sakau, kad bandau ir mes visi turėtumėm bandyti prieiti kuo arčiau to objektyvumo. Kuo arčiau tos darnos. O tavo pavyzdys man kiek nestabilus. Koks kiemas? Kokie vieta? Kaimas, miestas, vienkiemis? Naktis? Diena? Taip daug klausimų.. manau, turėtų būti suvokiama sveiku protu, kad vidury dienos, daugiabučio kieme nevaikščiosi nuoga. Bet jei tai privati sodyba ir jauti, kad nepažeisi viešosios tvarkos (o nuogumas juk įstatymuose yra skelbiamas), tai kodėl gi ne. O jei ten kažkur, per kažką, kažkaip vaikas iš kažkur pamatys, tai juk negali būti atsakinga už visas pasaulio smulkmenas. Kaip ir sakiau, vadovaujiesi sveika logika. Ir dar, Kamile, aš NEAIŠKINU, kas yra moralė. Aš išsakau savo nuomonę, bandau ją argumentuoti, patariu, pasisakau, leidžiu žmogui pačiam pasirinkti, nori jis skaityti toliau, ar ne. Tai ne demagogija. Tai noras išsakyti savo asmeninį požiūrį, nepuolant į kraštutinumus. Ir tiesą sakant, manau, tai sulaukia daug teigiamo dėmesio, nes iš esmės viskas, kas mano demotyvacijoje sakoma, tai tiesiog vadovaukimės logika ir nekenkim kitiems (:
Moralė prieš 3491 d.
Synecdoche nuotrauka
#11 Pastebiu, ne pirmą kartą reiški savo nuomonę. O galiu paklausti, kuo paremtas tavo gyvenimas? Kokios yra tavo vertybės?
Moralė prieš 3491 d.
Synecdoche nuotrauka
Iškraipai mano logiką. Žmogus atsakingas už save ir už kitų gerbūvį. Kitaip tariant, jis atsakingas už tai, ką daro su savimi ir ką daro su kitais, kaip juos įtakoja. Jei aš matau žmogų, kuriam nusispjauti ant savęs, aš paklausiu, žinoma, kodėl taip yra, kaip yra, bet galų gale, vis tiek, tai bus tik jo ir tik jo sprendimas. Nes jis lies tik save. Jei jo nusispjovimas liestų ir kitus žmones, prieš jų valią, tada jau žmogus būti tikrai sustabdytas ir jam turi būti padėta net ir prie jo valią, nes jis kenkia kitiems. Trumpai tariant, nereikia nusispjauti į kitą žmogų, bet jei tai jo pasirinkimas, ir tas pasirinkimas nekenkia kitiems, tai ir yra jo pasirinkimas, o ne mano.
Moralė prieš 3491 d.
Synecdoche nuotrauka
#5 Nesuprantu tavo pasipiktinimo. Kur tu matai neteisingą logiką? Kad manau, jog žmogus atsakingas už savo kūną ir už kitų gerbūvį?
Grįžti į viršų