• Lygis: Savas
  • Reitingas: #28544
  • Taškai: 0
  • Patalpino demotyvatorių: 35
  • Nepatvirtintų: 241
  • Mėgstamiausių: 0
  • Parašė komentarų: 389
Paulius93 nuotrauka
Nu nežinau. Man atrodo kaip tik pasitreniruoja riešiukas ir žymiai geriau mėtytis turėtų... Na nebent krūtų čiupinėjimas pagerina kamuolio valdymą...
Paulius93 nuotrauka
Trūksta lakoniškumo...
Visokiu yra prieš 3681 d.
Paulius93 nuotrauka
Tam miške gerai nesibaigė...
Emigrantai prieš 3682 d.
Paulius93 nuotrauka
Man atrodo ,kad yra žmonių ,kurie sunkiai dirba čia ir dirba ,o ne chaltūrina. Bet čia gal tik 15 %. Kiti stumia laiką darbe ,kad tik greičiau namo gryžtų... O vėliau verkia ,kad nėr gyvenimo čia.
Lietuva prieš 3682 d.
Paulius93 nuotrauka
#28 pats prisipažinai. Kitur žmonės malonesni...
Emigrantai prieš 3683 d.
Paulius93 nuotrauka
Emigruoja tik tinginiai
Lietuva prieš 3683 d.
Paulius93 nuotrauka
Kas tau liepia lenkt tą nugarą? Ką veikia per pamokas gale klasės sedėdamas? Ką veikiai penktadieniais? Pasiklausk savęs. O dabar pasiklausk ką veikia vokiečių vaikai ir kitų stiprių ir galingų šalių vaikai. Vokiečiai gali gerti nuo 16 metų. Bet visi protingi ir drausmingi ir niekas taip nesisvaigina kaip lietuviai. Dirba, mokinasi ir kuria ir savo ir visos šalies ateitį. O kokia Lietuvos ateitis kai dabar vaikai ne lauke žaidžia ,bet prie one.lt , facebook.com ir visokių kitokių nesąmonių. Pasiklausk savęs ką darai ,kad tau būtų geriau ir tada galėsi komentuoti ,kad tik už 800lt galima dirbti Lietuvoj. Pasitenk truputį, netingėk ir pasieksi savo svajonę. Svarbu tikėti savo svajone ir jos siekti. O jei savo svajonės sieksi prie alaus butelio tai tavo svajonė bus išlieta tualete.
Lietuva prieš 3683 d.
Paulius93 nuotrauka
Ar Lietuva ,blet kalta ,tauta debilų (ne visi). Emigruoja ir verkia tik tie ,kurie nieko nesugeba. Neaktyvūs, tinginiai ir visi kiti nedarbingi. Kuriems rūpi kaip per mėnesį nusipirkti naują Audi A6 ,o jei tai nepavyksta emigruoja. Sakot valdžia? Valdžia kalta gal tik 25% ,o visa kita priklauso tik nuo jūsų pačių. Minkit į tas savo Airijas ir Norvegijas. Kuo mažiau verksnių tuo geriau. Mat LIETUVA jiems kalta. Jūs gėdikites už savo padarytus darbus ,kad LIETUVAI nebūtų gėda dėl jūsų.
Paulius93 nuotrauka
Nu ir nafik kauše...
Mitai apie Lietuvą prieš 3688 d.
Paulius93 nuotrauka
Nu ir nafik dundukai. 9 iš 10 komentatorių atsilupeliai... Juk čia filmukas su ironija ,kuris paneigia mitą ,kad lietuviai negali iš savęs pasijuokt... Ir be to įgarsino jį tikrai ne lenkas ir ne rusas ,o vienas iš Tv laidos KMZ (Keliai mašinos žmonės) vedėjų (jei neklystu). Atsigaukit vaikai.
Grįžti į viršų