Rugpjūčio svajonės

2011.08.13 patalpino zilwis777
  • 203
40
rugpjucio,svajones
Paslėpti

Pasidalink su kitais!
Demotyvacija.lt primena: Duomenys, publikuoti demotyvacija.lt tinklalapyje yra tinklalapio nuosavybė ir negali būti kopijuojami, platinami, perpublikuojami, dekompiliuojami ar kitaip platinami be išankstinio raštiško tinklalapio savininkų ar duomenų autorinių teisių savininko sutikimo. Modifikavimas ar neleistinas naudojimas pažeidžia autorių intelektualinės nuosavybės teises į duomenis.

Demotyvacija.lt leidžia publikuoti turinį pasinaudodami aukčiau pateiktais kodais juos nemodifikuojant.


Žymės: rugpjucio, svajones


Komentarai
Klaida! Galima palikti ne daugiau kaip vieną komentarą per minutę!

Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3432 d. Atsakyti   
#39 Nuu jo, žiūriu yra profesionalų ant Anglų kalbos.O_o
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3682 d. Atsakyti   
#32 too long, don't read. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3682 d. Atsakyti   
#32 Iš dalies tiesa , iš dalies visiškai nesutinku :p Man 28 metai, ir aš čia labai retai lankausi, nes turiu daugybę darbų. Tikriausiai kaip ir daugelis mano amžiaus žmonių :) Vyresnieji nelabai turi laiko, kad jį eikvotų demotyvacijoms. Taigi labai maža tikimybė , kad suaugusieji ateis čia, tam kad išgelbėtų šį tinklapį, ir kurtų geras demotyvacijas ...
Rašai, kad mažamečių keliamos demotyvacijos užknisa . Tai tokios emocionalios , apie prisiminimus , draugus ... Tai tuomet apie ką talpinti tas demotyvacijas? Apie alų, seksą, maistą? Apie ką? Parodyk man nors 1 demotyvaciją kuri būtų ideali tavo atžvilgiu. :) Cituoju "Juo labiau, jog lankytojų 61% sudaro merginos ir 39% vaikinų. Tad, automatiškai dingsta visi klausimai, jog kodėl čia matome labiau emociškas demotyvacijas, negu tas, kokios čia ir turėtų būti." . Nepatinka tai, kad ir merginos turi kompiuterius, jai naudojasi, ir lankosi tokiose š... vertuose tinklapiuose? Tegu talpina tas demotyvacijas apie meilę , jausmus draugystę... Ar labai jum kliūna už akių? Galiu pasakyk kad VAIKAI TOKIŲ DEMOTYVACIJŲ NETALPINA . Kodėl? Todėl kad jiem įdomiau kokie "sexy" prikolai, nesąmonės, ginklai, muštynės....
Tai taip kad sesėkit ramūs , jai sukūrėt šitą tinklapį VISOMIS skiltimis , o jai netinka kas nors, pakeiskit , ir patys pasikeiskit.
P.s. Kiek aš čia buvau, tai nė karto nemačiau geros, stiprios moderatorių kurtos demotyvacijos ... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3688 d. Atsakyti   
Tai jau tikrai..
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3690 d. Atsakyti   
#32 turbūt prasmingiausias mano praleistas laikas demo.lt buvo beskaitant šį komentarą...:))
labai_rimtai nuotrauka
labai_rimtai prieš 3692 d. Atsakyti   
#32 nu vo. Reikėjo seniai eiti prie reikalo, o ne aiškinti kas du žodžius :) dabar viskas aišku. Turėtų ir daugiau žmonių/marsiečių pasiskaitinėti. Ačiū už informacija :)
Spameris nuotrauka
Spameris prieš 3692 d. Atsakyti   
#32 Gera kalba.
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3692 d. Atsakyti   
#32 wow, pagaliau viskas aisku :)
Punceka nuotrauka
Punceka prieš 3693 d. Atsakyti   
#27: Peržiūrimos visos nepatikrintos demotyvacijas ir visų. Mes neinam per kiekvieną demotyvaciją ir nežiūrim, kas ją sukūrė ir pan., mes žiūrim patį turinį ir mums visiškai vienodai, ar tai sukūrė tik ką užsiregistravęs žmogus, ar koks senbūvis. Tačiau, jei nebeturime demotyvacijų kaupo/atsargų, pirmiausiai ieškome pagal reitingą, o antroj eilėj - pagal pasižymėjusius vartotojus, kurie dažnai pastebimi, kaip originalesnių demo kūrėjai.

#28: O kur buvo parašyta, jog mūsų yra geros? Mūsiškės galbūt daugumai netinka, nes paviršutiniškai į jas pažiūri ir ima keiksnoti. Mat, visi nori demotyvacijų prasmės, jog būtų padėta ant lėkštutės, tokius lėkštus paveiksliukus/antraštes. O kai jau imi sukti link sarkazmo, pašaipos, ironijos paslėptos, jau smegenys nebemąsto ir pirmas dalykas ką reikia padaryti, tai yra iškeiksnoti autorių, moderatorius, adminus, puslapį ir visą Lietuvą. Retoriškai, jei nesupranti fizikos, ji nėra dėl to kvaila/kalta?
Ir mes neaukštinam savų demotyvacijų, juk turim ir per 100, 200 bei nepatvirtintų demotyvacijų, tačiau tai yra mūsų vienas iš darbų - kurti kuo geresnes demotyvacijas (kartais pavyksta, kartais ne, nesame robotai). Būtent dėl to, šio puslapio savininkai ir ieškojo žmonių, jog užėjus juodoms dienoms, moderatoriai galėtų išlaikyti puslapį (ir tai nėra anokia vartotojų diskriminacija). Supraskit tai.


Taip, mes esam lygūs ir prisiekiam viskuo, jei tik būtų kuriamos geros demotyvacijos, mūsų čia net nereikėtų ir pakaktų vos vieno, dviejų moderatorių komentarams prižiūrėti! O dabar apie tai plačiau:
Mes kaip vartotojai, jau čia esame nuo praeitų metų vasaros pradžios. Kaip moderatoriai - nuo lapkričio - vasario mėnesių. Kiekvieną rytą/dieną/vakarą/naktį tenka peržiūrėti vidutiniškai 300 naujai/senų įkeltų demotyvacijų. Taigi, kaskart žiūrint demotyvacijas, ima visos susilyginti, niekuo nebeišsiskirti, tampa vienodomis ir nebeužkabina taip, kaip kadaise. Todėl vis komentaruose raginame kurti originalesnes demotyvacijas, nekopijuoti minčių, nekopijuoti iš kitų puslapių ir t.t. Tad, tai, ką mes matome nepatikrintose - yra daugiau/mažiau vaikų - paauglių kurtos „demotyvacijos“ (10-17m.). Tam, kad šį vidurkį pakelti, jog lankytųsi vyresni žmonės 20+ ir jie patys kurtų, reikia atsisakyti vaikiškų demotyvacijų. Į tai įeina:
Demotyvacijos apie meilę
Demotyvacijos apie draugus
Demotyvacijos apie jausmus
Demotyvacijos apie prisiminimus
Demotyvacijos demotyvuojančios jau įkeltas (tuneliai)
Demotyvacijos apie vaikiškus principus (dažniausiai tos, kurių autorės yra merginos ir kuria apie tai, jog save iškeltų į aukštumas ir pasijaustų tais žodžiais geresėm (nusivylusios būsimos namų šeimininkės)
Ir t.t., ir pan. Manau pats supranti, apie ką kalba eina.
Kitas pastebėjimas, vartotojai nusivažiuoja (aišku, dėl mūsų atlaidumo), nes tai jau tampa filosofovacija, ne DEmotyvacija. Jau imam, žmonės užmiršti ką tai reiškia. Na, bet galbūt, tokia demotyvacijos atšaka žmonėms yra priimtinesnė. :/

Kas liečiant tuos kūrėjus, kurie kuria geras ir mes jas sukritikuojam ir taip atimam ūpą kurti toliau, tai ... šiek tiek klysti.
Mes maždaug jau turim tų vartotojų sąrašą galvoje ir jei kokią kritiką ir duodame, tai tik draugišką su patarimu. Mes jų anaiptol nenorime prarasti ir kartais pataikaujame praleisdami į mūsų standartus netelpančią demotyvaciją, jog iš čia kuo tik mažiau pabėgtų. Reikia judėti pirmyn, demotyvacijos keičiasi, lygis jų kyla, jau žmonės nori vis kokybiškesnių ir kokybiškesnių, nes tokias ir panašias demotyvacijas čia matomos kiekvieną dieną: tiek apie merginas, tiek apie špaklių, tiek apie moteris-vaikinus, tiek apie tikrą draugą, tiek apie jausmus, tiek apie kasdienines teisybes, noliferius ir pan. Jau tai ima pabosti ir mes reikalaujame neužsistovėti ties tuo, o spirtis į kitas kryptis, ne tik apie žmogiškas savybes ir pan. Juo labiau, jog lankytojų 61% sudaro merginos ir 39% vaikinų. Tad, automatiškai dingsta visi klausimai, jog kodėl čia matome labiau emociškas demotyvacijas, negu tas, kokios čia ir turėtų būti.

Dabar, paaiškinsiu kaip patvirtinamos demotyvacijos, jog nebekiltų pašalinių klausimų, jog modų patvirtina, o paprastų userių - lieka už borto.
Kiekvieną rytą moderatoriai/adminas peržiūri vėl iš naujo sukurtas demotyvacijas.
Moderatorių f-jos: Jie gali tik SIŲSTI PATVIRTINIMUI demotyvacijas, jų tvirtinti negali. Kas būtų, jeigu kiekvienas iš 10-ies modų panorėjęs, ims tvirtinti sau atrodančias patinkančias demotyvacijas? Jovalas. Todėl, yra adminas, kuris kelioliką kartų per dieną peržiūri atsiųstas demotyvacijas patvirtinimui bei pats dažnai dalyvauja demotyvacijų atrinkime/antraščių tobulinime, pasitarimuose su moderatoriais ir viskuo kitu, kas liečia demotyvacija.lt.

Taigi, iš pradžių jos peržiūrimos ir atsiunčiamos kaip kiekvienam patinka. Antras etapas yra, kuomet demotyvacijų paieška yra vykdoma pagal įvertinimus (demotyvacijos; facebook'o). Demotyvacijas balsai yra taiklesni (pagal kokybę), paieška pradedama nuo 2-3 balų. Iš tų demotyvacijų, atrenkamos su logika nesikertančios demotyvacijos. Visada užbėgame į priekį ir numatome vartotojų komentarus, jog šita bus šūdas, nes čia prasilenkia su logika, šita per silpna, nes niekam nepatiks, o tai tiesiog faktas, ne demotyvacija ir t.t. Tad tame kelyje pasitaiko labai daug besikartojančių EMOtyvacijų, geri paveiksliukai, bet visiškai banalios antraštės, pvz.: „ar ir tau taip būna?; O tu dar prisimeni?“ ir pan. Mes kiek stengiamės, tiek išmąstom kokią nors daugiau demotyvuojančią antraštę, tačiau jei ne - tuomet net ir demotyvacija surinkusi per 10 demotyvacijos įvertinimų, nedrįsta ranka jos tvirtinti, nes tai tiesiog per pigu ir galiausiai liksim kalti, jog šūdą praleidžiam. Priekaištai, jog tvirtiname „random“ būdu, yra iš piršto laužti. 90% demotyvacijų yra atrenkamos pagal balus, ir tik 10% pagal moderatorių/adminų nuomonę, jog ji yra išties gera, nors ir dauguma jų nesupras.

Moderatorių demotyvacijos VS vartotojų:
Moderatoriai kaip ir visi kiti lygūs vartotojai įdeda demotyvaciją ir palieka kauptis balams. Jei balai yra palyginamai aukšti, pažiūrėjus į demotyvacijos/fb balus, valio, greičiausiai daugumai vartotojų patiks. Jei totalus šlamštas nėra, jei nesupras bet mintis yra išties stipri, turės labiau pasistengti galvojant. Lygiai tos pačios taisyklės galioja ir vartotojams, + aukščiau išvardinti reikalavimai tiek mums, tiek jums.
Be kita ko, kaip jau minėjau, mūsų darbas yra kurti demotyvacijas, netgi pagrindinis. Ir mes imame kurti, kai jau nebeįžvelgiame geresnių, o takelis demotyvacijų - spaudžia.
Be viso šito, visiems užeina „juodos dienos“. Tiek mums, tiek jums. Ar tai niūrus oras, ar tai renginiai, savaitgalis galų gale, tomis dienoms demotyvacijos kuriamos silpnos. O kadangi dabar yra vasara/vasaros pabaiga, nebuvo galima tikėtis gerų demotyvacijų, nes dauguma lankytojų atostogauja, būna su draugais ir t.t., (17+). Tad mums lieka daugiau mažamečių vartotojų, kurie mėgina kažką sukurti ir t.t..
O kai lieka tik toks kūrėjų ratas, deja, bet tenka patvirtinti ir silpnesnes demotyvacijas, ne tokias, kokių mes norėtume ar jūs. Visgi, tai yra vienas katilas į kurį pilate ir iš kurio valgote.

Nuo rudens vidurio, bus daromas puslapio atnaujinimas. Pradedant nuo PM žinučių ir baigiant pačių vartotojų siūlomis antraštėmis (nebūtinai kuriant patiems demotyvacijas). Manome, jog tai pagyvins demotyvacijų eigą, kūrimą ir kokybę. Keliant kokybę - daugės vartotojų išbandančių savo jėgas (vyresnieji). Tad su laiku, tikimės, jog bus tik geriau. O kol dabar vasara, nėra ko kumščiu grūmoti.

Ir „labai_rimtai“, jei tu užsiregistravęs tikru emailu, mes tau parašysime, kodėl viena ar kita demotyvacija nėra patvirtina. Bet tik kada, kuomet turėsime daugiau laiko. Nes pats matai, sėdime čia ir naktimis (3:40), jog sudėti jums kuo geriausią turinį ir keliamės 7-8 valandą, jog apeiti visus kampus ir paruošti naujai dienai.

Tad pabaigai noriu pasakyti, jog nepyktumėt ant mūsų, jog jūsų atžvilgiu mes esame patys blogiausi, tačiau pasinertumėt ir į mūsų kailį. Mes puikiai suvokiame, jog kiekvienas, kuris sukuria demotyvaciją, jaučiasi taip, tarytum būtų pati geriausia, bet realybė yra kitokia. Negana to, kiekvienas priimtas moderatorius iš pat pradžių keiksnojo demotyvacijas, kol galop nebuvo priimtas ir po 3 dienų paklaustas, - ar nepasikeitė nuomonė apie demotyvacijų ieškojimą, tvirtinimą, ir be abejo - jis su pripažinimu, atsakė teigiamai. Netgi aš (jei netingit, užeikit į pačius pirmus mano komentarus), buvau skeptiškas, sarkastiškas ir pan., kol netapau moderatoriumi ir nuomonė visiškai pasikeitė.
Galiausiai, jei norime turėti geriausią lietuvišką demotyvacijų puslapį, turime patys stengtis dėl jo, nes jis tik dėl Jūsų ir laikosi, ne dėl mūsų ar kitų žmonių.

#31 O tavo komentarų niekas netrina. Mažiau keikis ir išsisaugos komentaras, drauge :)
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3694 d. Atsakyti   
nebetrinkit komentaru aukos, savo nuomone pasakiau kad mum px ant jusu suliu vaikai kas dar neaisku
Punceka nuotrauka
Punceka prieš 3694 d. Atsakyti   
#28 luktelk, bėgu iki naktinės, tuoj viską paaiškinsiu kas ir kaip, ir su pavyzdžiais ir t.t. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3694 d. Atsakyti   
nu jus idiotai moderatoriai :D dabar uzdekit man "atostogas"- ip bana :D paziuresim ar labai veiksminga bus :D blbl didvyrius vaidina
labai_rimtai nuotrauka
labai_rimtai prieš 3694 d. Atsakyti   
Vot aš sakysiu taip. Jūs sakot, kad mūsų demo yra š, tik jūsų geros. Taigi taip išeina kad jūsų geros geros geros, mūsų blogos blogos blogos forever. Jūs esat irgi žmonės, kaip ir mes, ir esat lygus (tik turit vat modo pareigas), taigi, dar nereiškia kad jūsų visada būna geros, taigi ir jūs turit kaip čia pasakius, tokių... nekokių demo. Taigi nėra ko aukštintis. Jeigu taip jau esate įpratę stumti ant kitų (žinoma, kartais yra dėl ko, nes ten vaikai, 24/7 sėdantys prie pc, ir kuriantys "Šuo - jam nepatinka katė" or smthg demo) bet yra tikrai gerų demo kūrėjų, taigi kas būtų jeigu jiems nusibostų jūsų demo "Mums buvo juokinga kol nesibaigė žolė", ir kas būtų jeigu jie nebekurtų demo? Apmažėtų visas demotyvacijos puslapis. Taigi pripažinkit, kad kaip ir jūs, kiti taip pat sugeba sumegzti kažką gero.
negaidys nuotrauka
negaidys prieš 3694 d. Atsakyti   
#26 tai pala, modai net neziurit nepatikrintu daugiau? siaip pastebejau kad tvirtinat tik tam tikru vartotoju demo arba savo nors ir nera geros.
Punceka nuotrauka
Punceka prieš 3694 d. Atsakyti   
Oi, beje, visai užmiršau. Turim aktyvų vartotoją, kuris dažnai landžioja po nepatikrintas demotyvacijas. Jis yra „geras_iksas“. Gerbiamasis, pasakyk situaciją nepatikrintų demo?
Punceka nuotrauka
Punceka prieš 3694 d. Atsakyti   
Dievaž, kaip su kokiais vaikais.. Oi, gi taip ir yra. Tą patį per tą patį po kiekvieną demo.. Žinoma, nepatikrintose demotyvacijose yra tuntai gerų demotyvacijų, tačiau tik praleidžia šūdinas, o dar modo.. Gi baisu..
Kiek yra besikartojančių po 10 kartų?
Kiek yra be ryšio antraščių?
Kiek yra jau besikartojančių patvirtintų paveiksliukų?
Kiek yra išvis kvailų (11 mečių) „demotyvacijų“?
Kiek yra emotyvacijų (kurių nenorim matyti)?
Ir kas mums belieka? Vos 3 vartotojų normalesnės demotyvacijos?
Tačiau tai, kad kai kurie nesat matę besikartojančių demotyvacijų, nereiškia, kad mes jas kas 3sav. turim vėl praleisti.
Vėlyvą rudenį padarysim DUK, kuriuos paskaitę galėsit nebesiputoti.
Gražaus krepšinio.
kristal nuotrauka
kristal prieš 3694 d. Atsakyti   
#23 Visi už vieną ir vienas už visus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3694 d. Atsakyti   
visi jus modai dx nusisnekat istisai suda malat ir nieko gero nepadarot tiki ginat vieni kitus... DBL
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3694 d. Atsakyti   
#21 Afteris bus ?
Megan nuotrauka
Megan prieš 3694 d. Atsakyti   
Mano mociutes gimtadienis kaip tik 13 diena, siandien
Nuotraukos nėra
Narkuz prieš 3694 d. Atsakyti   
As tai jau senai sakiau kad cia yra ne demotyvacija.lt , o
canonacija.lt
cronunacija.lt
zilvinacija.lt
kristilnacija.lt

ir t.t.
kristal nuotrauka
kristal prieš 3694 d. Atsakyti   
#18 Žilvis mano valdovas :**** :D
O tau liNksmų atostogų. Klausi kodėl, nes aš moderatoriu ir galiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3694 d. Atsakyti   
Juokini mane kristal , aš net nevariau ant žilvio , tik pasakiaus , kaip jau minėjau , tai kas ir taip aišku ;> Na bet kaip norimirt sakė, čia tiesiog pagal skonį , mano akimis jis nesamones kuria ir tiek. ;> Bet kadangi tu kaip ištikima kalytė ( neturiu omeny kalės kaip bitch , o kaip moteriškos veislės šuniuką , jeigu nesupratai) lyg ir gini savo šeimininką, akimirksniu pamačiusi ,kad jam gręsia pavojus ;P
CRONUS nuotrauka
CRONUS prieš 3694 d. Atsakyti   
#12 Kai rašyt išmoksi, tuomet ir putokis ;)
kristal nuotrauka
kristal prieš 3694 d. Atsakyti   
Bet mes dirbam dėl tos mažumos kuri dar mąsto :)
kristal nuotrauka
kristal prieš 3694 d. Atsakyti   
#14 Čia daugelis nieko nesupranta, todėl taip daug kalba, kad užmąskuotų savo intelekto skyles, varant ant kito :)
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3694 d. Atsakyti   
#10 Vaje ... Prajuokinai :) Dar ką nors tokio gražaus gal pasakytumei? ;>
norimirt nuotrauka
norimirt prieš 3694 d. Atsakyti   
#9 Man tai kaip tik žilvis vienas iš geriausių demo kūrėjų. Na čia kaip kas ką supranta ;)))))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3694 d. Atsakyti   
Tu šiaip kvailas ar tik primeti tokį? :) Pavydas? Koks pavydas... Dievaž... Žmonija ne protingėja su savo gyvenimo metais, o tik degraduoja, živlis yra to pavizdys ;>
kristal nuotrauka
kristal prieš 3694 d. Atsakyti   
#9 kalės balsas į dangų neina, taip kad nesisielok :D
zilwis777 nuotrauka
zilwis777 prieš 3694 d. Atsakyti   
#9 Pavydas daro savo, ne? :[
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3694 d. Atsakyti   
Vaje... Žilvi.. Naudoji apgailėtiną internetinę meme , ne laiku ir ne vietoj, niekas čia nekenčia , tiesiog parašome tai , kas ir taip aiškiai matosi? ;> Kvailas berniukas tu... :) Būtų mano valia atimčiau tavo "mod'o" privilegijas.
zilwis777 nuotrauka
zilwis777 prieš 3694 d. Atsakyti   
Visiems čia besiputojantiems - Haters Gonna Hate!
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3694 d. Atsakyti   
Friday the 13th.
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3694 d. Atsakyti   
Faaaaak! Nenorėčiau taip. greičiau rugsėjis, greičiau čempionatas;D
Nuotraukos nėra
Xyvenas prieš 3694 d. Atsakyti   
Modas tai kąžinau, nelabai man prie širdies, bet parodyt norėjo ,kad nori tipo visi kad rugpjūtis niekada nesibaiktų.

Žilwi, eik į toletą, parankiot geresnių demo -.-
Wawe nuotrauka
Wawe prieš 3694 d. Atsakyti   
#2 Blowjob and YOU can get it done
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3694 d. Atsakyti   
Nesupratau? na rugpjūčio 13, šeštadienis, šiek tiek po 8. So???
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3694 d. Atsakyti   
vaje... žilvi, ir kaip tu tapai modu? ;> Nei vienos geros demotyvacijos pas tave...
Nuotraukos nėra
Anonimas prieš 3694 d. Atsakyti   
Čia pats pasitvirtinai tokią nesamonę?

Naujausi demotyvatoriai

Grįžti į viršų