Žinai, drauguži - kadaise mokytoja man nuolat kartojo, kad esu gabus, bet tingiu

2010.03.28 patalpino mama
  • 457
26


gabumas,gabus, tinginiai,tinginys,tingus,prisiminimai -os savaitės demotyvacija
Paslėpti

Pasidalink su kitais!
Demotyvacija.lt primena: Duomenys, publikuoti demotyvacija.lt tinklalapyje yra tinklalapio nuosavybė ir negali būti kopijuojami, platinami, perpublikuojami, dekompiliuojami ar kitaip platinami be išankstinio raštiško tinklalapio savininkų ar duomenų autorinių teisių savininko sutikimo. Modifikavimas ar neleistinas naudojimas pažeidžia autorių intelektualinės nuosavybės teises į duomenis.

Demotyvacija.lt leidžia publikuoti turinį pasinaudodami aukčiau pateiktais kodais juos nemodifikuojant.Komentarai 59
Klaida! Galima palikti ne daugiau kaip vieną komentarą per minutę!

? prieš 2160 d. Atsakyti    #59
Nuotraukos nėra
#57 cool story, bro
justas prieš 2371 d. Atsakyti    #58
Nuotraukos nėra
#57 tau gerai
. prieš 2402 d. Atsakyti    #57
Nuotraukos nėra
Po pagrindinės mokyklos išėjau į "profkę", nes žinant dabartinę padėtį su darbu ir tai kiek kainuoja mokslas universitete, neturėjau jokio noro sėdėti dar 2 metus, tada dar kažkur toliau mokytis. Galiu pasakyti, nors profesinėse mokyklose mokoma nepilnu kursu, nes turi užtekti valandų profesijos dalykui, bet, tiesą pasakius, mokytojai spaudžia daugiau negu mano praeitoj pagrindinėj mokykloj. Faktas tame, kad jeigu asilas buvai mokykloj nieko nesimokiai ir t.t. tai liksi asilu ir profkėi. Kita vertus yra labai gerai, kad yra tokia įstaiga, kuri po 10 surenka visus tokius, ir suteikia jiems, bent kokias, juodadarbių specialybes. Asmeniškai aš, pabaigęs profesinę mokyklą tikrai nesiruošiu sustot. Mano specialybė auto elektrikas, tai juokingai lengvas darbas už neįtikėtinus pinigus.
Brigita prieš 2497 d. Atsakyti    #56
Nuotraukos nėra
visiem taip sako
W4nna prieš 2498 d. Atsakyti    #55
Nuotraukos nėra
Gera 5*,daugiau tokiu.
ewe1994 prieš 2501 d. Atsakyti    #54
ewe1994 nuotrauka
Gera demo.
Arbuzas prieš 2502 d. Atsakyti    #53
Nuotraukos nėra
Ką pasėsi, tą ir valgysi.
anstolis prieš 2527 d. Atsakyti    #52
Nuotraukos nėra
Man ir taip sako, reik susimastyt :D
prieš 2529 d. Atsakyti    #51
Nuotraukos nėra
#51 Na taip tokiem "kietuoliam" kurie dėjo ant protingų žmonių patarimų dažniausiai nutinka taip kaip šitoj nuotraukoj.Sėkmės degraduojant toliau;)
AnimeShifter prieš 2529 d. Atsakyti    #50
Nuotraukos nėra
#49 MAn ir, as net nesistengiu xD
kamile prieš 2531 d. Atsakyti    #49
Nuotraukos nėra
Išverčiau demotyvaciją į anglų kalbą:
You Know My Friend - My teacher at school used to tell me that I'm gifted but laz
Ieva x} prieš 2531 d. Atsakyti    #48
Nuotraukos nėra
man dabar ji tai sako... :D
876 prieš 2534 d. Atsakyti    #47
Nuotraukos nėra
va cia tai demo +++
:) prieš 2537 d. Atsakyti    #46
Nuotraukos nėra
QQQ MLDC! teisybe :)
oho prieš 2543 d. Atsakyti    #45
Nuotraukos nėra
as tai manau kad reikia moketi bendrauti, tureti uzsispirima ir nebijoti jeskonti darbo ar pan kalbeti teirautis toje istaigoje, o ne baigimas svarbiausia jei nieko nejaskosi nesidomesi tai ir "nieko neturesi .kad turi diploma ar pan tai dar nereiskia kad viskas tau duris visur atvertos, o taip tai patariu savo galva galvoti kartais tiem gimnazistams kad ir geri pazimei is proto tinka eiti tik i profke nei tam kitam profkiniui.
QweD prieš 2546 d. Atsakyti    #44
Nuotraukos nėra
Ir man taip sako.. Ohh gash..
. . . . prieš 2548 d. Atsakyti    #43
Nuotraukos nėra
Shit.. kazkaip nejaukiai pasijauciau, ir man taip sako...
Bestname prieš 2553 d. Atsakyti    #42
Nuotraukos nėra
Isgasdino
Sara prieš 2554 d. Atsakyti    #41
Nuotraukos nėra
Aš čiuju po kokių gerų 50 metų kartu su jais sėdėsiu... Tikiuosi palauks manęs:))
Andrius prieš 2555 d. Atsakyti    #40
Nuotraukos nėra
Man dabar ta pati sako..
Mikis prieš 2565 d. Atsakyti    #39
Nuotraukos nėra
#33 tu Katik pasakei: O JUS VAIKAI TAIP DARYKIT KAIP JURGELIS DARO. PAts dabar ne ta pati padarei ? tu pagalvok pries rasydamas beje magistro laipsnis - zmogaus nepadaro robotu
elvyc prieš 2593 d. Atsakyti    #38
Nuotraukos nėra
#33
Iskart matosi kad d*r*a(s). BAIK WERKT!
QQQ moladec! prieš 2607 d. Atsakyti    #37
Nuotraukos nėra
QQQ moladec!
Liudas prieš 2609 d. Atsakyti    #36
Nuotraukos nėra
bukit savimi, domekites kaskuo, skaitykit skygas, bendraukit su draugais ir iki to tikrai nenusirisit kad ir kaip sunkiai jum sekesi mokykloje :)
chzarija prieš 2610 d. Atsakyti    #35
chzarija nuotrauka
taip
Juste prieš 2625 d. Atsakyti    #34
Nuotraukos nėra
Pati geriausia puslapio nuotrauka su auksiniai zodziais, verta susimastysi. :)
gfjkbh prieš 2626 d. Atsakyti    #33
Nuotraukos nėra
jei kas nežino, profkėse irgi dirba mokytojai, kurie yra yra baigę tokius pačius mokslus, kaip ir vidurinių, ar gimnazijų mokytojai. o jei eini į profkę, čia jau tavo reikalas, ar mokais ten ar ne. Vpš ir pačiuose gimnazijuose atsiranda tų jūsų tariamo "profkinio" lygio žmonių, tai nynada.
QQQ prieš 2629 d. Atsakyti    #32
Nuotraukos nėra
Lietuvių pagrindinė problema yra ta, jog kiekvienas įsivaizduoja esąs Jurgis, kuris dainuoja: „O jūs vaikai taip darykit, kaip Jurgelis daro“. Kiekvienas žmogus yra skirtingas: kiekvieno mūsų svajonės skirtingos, sugebėjimai, mus supanti aplinka ir t.t.... Tai kokio velnio klijuojat žmonėms etiketes - 'profkinis', kas Jūs tokie, kad leidžiat sau taip? Jei žmogus negali susimokėti už mokslą, jis nestoja į universitetą, tai ką, gal jam žudytis, nes profesinėje mokykloje jis taps ne žmogumi, o 'profkiniu'? Aš mokausi profesinėje mokykloje ir ją baigęs patrauksiu kitais keliais, o ne kaip visi kiti studijos, magistras ir stačią galvą darbo ieškotis. Aš net nenoriu mieste gyventi, mane jis sekina. Man patinka puoselėtai auginti vaisius, kuriuos kas kartą Jūs valgydami sakot: "Koks skanus obuolys". Nežinau ar supratot mane, aukštąjį išsilavinimą turintys žmones, kartais giliau į save įsigilinkite, nes mano akimis Jūs kaip robotai (nevisi): užverbuoti multimedijos ir paskendę globalizacijos procese... Pasakykite kada paskutinį kartą džiaugėtės vandeniu, vėju, saule? Ir dar, ar mirę su savimi visą turtą pasiimsite į grabą? Supraskite, kad žmogus turtingas yra tik tada, kai žino ir daro ką nori, veikia ar neveikia išvis nieko... Bet ką aš čia... 'Profkinis'...
draugelis prieš 2636 d. Atsakyti    #31
Nuotraukos nėra
nu gal pasitaiko kad profkinis uzdirba daug (4k-8k) bet cia manau retesni sekmes atvejai (pazintys, protas, gudrumas, apsukrumas, teveliai arba dar kas nors). nezinau del to gincytis nenoriu... bet varyt mokytis i aukstasias mokyklas reiketu ne del to, kad gausi geriau apmokama darba (kuom as asmeniskai pats abejoju, bet kiti tiki)(o is tikro tai yra daug skirtingu atveju, vienam pasiseka, kitam ne...), o del to kad mokytumeis tai kas tau patinka. dabar visi nori daug uzdirbti... manau jeigu gali pragyventi daugmaz vidutiniskai (turi kur gyvent, uz ka pavalgyt, dar masina gali islaikyti ir pan), tai pinigai tikrai neturetu buti pirminis dalykas... jeigu neturi uz ka gyvent tai kitas reikalas... ir kai kuriu specialybiu univere nera pvz kulinarija ir pan... bent jau as negirdejau. bet jeigu tai patinka (ta spec. kurios univere nera) nu tai ir tegu eina i ta profke ir bus daug pranasesnis (gal ir ne finansais, bet dvasia :D) uz ta kuris univere studijuoja kokia vadyba ar pan ne del to kad patinka o del to kad galima gerai isidarbint (nezinau ar su vadyba galima gerai isidarbint bet ne tame esme)... nes koks tada point'as is vis ka nors daryt jeigu tau svarbiau daug pinigu uzdirbti negu daryti tai kas tau patinka... Labai retai i klausima "kodel studijuosi ta ir ta specialybe?" abiturientai atsako "del to kad man patinka labiausiai" arba "tai yra kazkas ka as moku geriausiai (tada dazniausiai ir patinka)"...
near prieš 2645 d. Atsakyti    #30
Nuotraukos nėra
Idomia diskusija sis paveikslelis uzvede. :]
Mano aplinkoje 'profke' tikrai nekoki ivaizdi susidarius, tiek pats maciau tiek is kitu girdejau. Ten mokytis daugiau nei lengva. O ir 'chebra' savo ivaizdi turi (intelektualais nepavadinsi) kaip kas ir minejo. Na bet manau skirtingo lygio tos profkes Lietuvoje, vienur sipresnes kitur silpnos... Speju del to ir gincai, bei visiskai skirtingos nuomones.
miau prieš 2645 d. Atsakyti    #29
Nuotraukos nėra
ne ne, negauna joks elektikas daugiau nei 1000lt/men o ka jau kalbet apie energetikus, tie isvis veltui dirba. pasidomekit kiek gauna elektrikai/energetikai dirbdami prie laivu tada snekekit gerai? parodikit man nors viena gera elektrika kuris butu debilaa, atsilikelis?
"protingi profkese nesimoko :) gal gudrus ar apsukrus, o protingi eina studijuoti i aukstesnio lavinimo istaigas, kad veliau galetu dirbdami naudotis savo protu." ne, profkei nereikai mokytis ir proto nereikia viska ismoksti iskart istojes i profke. o kad po profkes galima toliau mokintis uzmirsot? siaip i univera varo visi tie "geek" ir dabar gali isiliet kurie mokos profkei, gauna daugiau lt uz juos bet to nenori pripazint :) ir mano baveik visi pazystami eina i gimnazija bet kodel kalbedamas su jais nejauciu skirtumo?
J.T. prieš 2646 d. Atsakyti    #28
Nuotraukos nėra
Neatrodo kad kai kurie, baige universitetus, ten igijo proto.. jei zemina kitus. Beje, universitetuose yra tikrai ne visos specialybės, apie kurias zmones svajoja. Mano drauge baigia universitete viena specialybe, bet ne tam, kad ja dirbtu, o tam kad idomu(ir, žinoma, aukstojo mokslo diplomas nepamaisys). O dirbti nori toki darba, kuriam net profesines mokyklos neruosia. Tiesiog noriu pasakyti, kad ne visi nori buti verslininkais, vadovais ir pan.. Ir ne visi renkasi specialybe del pinigu.. Kam dabar gincytis ir irodineti, kad "as darau gerai, o kiti blogai". Kiekvienas daro kas jam geriausia. Ir nereikia sakyti, kad i profkes eina tie, kurie nesugeba mokytis, ar tie, kurie eina i universitetus, netures darbo.. Nespreskit apie kitus pagal save.. Kiekvienas turi kitoki poziuri, kitokia patirti, mates kitokiu dalyku. Atsiprasau, jei ka izeidziau. Peace:-/
1 prieš 2646 d. Atsakyti    #27
Nuotraukos nėra
#27 pats tu durniau patiletum jei nezinai dabar prijama i darba tik su patirtim zmones o tu su savo tom svajonem tai ir liksi svajot nieks jaunu piemenu is univero iskeistu neskirs kokia gera darba... max pradziai vadybininkas busi
Alchemikas prieš 2646 d. Atsakyti    #26
Alchemikas nuotrauka
#8 ir #9 jus durni ? elektrike tu gausi max 1000lt/men jei isvis darba rasi o is univero isejes tu gali dirbt apie tai ka svajojai :) durni vapse zmones db daros..
vardas prieš 2647 d. Atsakyti    #25
Nuotraukos nėra
tai cia vien tik dvylikameciai ir terasinejat? :D
As prieš 2647 d. Atsakyti    #24
Nuotraukos nėra
#24 100proc pritariu.Dauguma (beveik visi) i profkes eina tik del to kad nepanesa gimnaziju lygio. Beto siulau jau baigti diskusija, nes cia vis daugiau atsiranda teigianciu kad santechnikai lietuvoje krizes metu uzdirba 8000, kiti profkiniai per menesi irgi po 4-8 k jima i rankas. Dar kitas 100 profkiniu pazysta ir visi intelektualai. Mane net juokas ima.
to svajus prieš 2647 d. Atsakyti    #23
Nuotraukos nėra
protingi profkese nesimoko :) gal gudrus ar apsukrus, o protingi eina studijuoti i aukstesnio lavinimo istaigas, kad veliau galetu dirbdami naudotis savo protu.
Aleksas prieš 2647 d. Atsakyti    #22
Nuotraukos nėra
#21 Nesupratau , nuo kada profke Siejama su tais gyvenanciais sia minute ir siuncianciais visus na.. Cia tuscios asmenybes ir ju yra visose kulturuose kiekvienoi valstybei. As pazystu daugiau nei simta zmoniu kurie baige profke , ir yra intelektualus protingi zmones. Kazka jus cia painiojat profke su zmogaus asmenybe ir tustybe :)
Heretic prieš 2647 d. Atsakyti    #21
Heretic nuotrauka
Jo, sutinku su :(. Mano klasiokai kurie ketina eiti po desimtos klases i profke kazkokie protiskai atsilike :/ . Jau geriau 5 kart maziau uz juos uzdirbciau nei buciau debilu ...
:( prieš 2648 d. Atsakyti    #20
Nuotraukos nėra
Chebra, juk ne viskas pinigais matuojama. Svarbu gi koks esi zmogus ir kaip elgiesi su tais pinigais. Tikiu, kad universitetu absolventai bent jau zmones gerensi turetu but, nes pagal mane profkej ismoko amato, bet proto neikrecia. Matau as tokiu ereliu, gyvenanciu sia minute, visus siunciancia na.. Dazniausiai griovy ar kokiam miske savo kelia baigia..
Asai prieš 2648 d. Atsakyti    #19
Nuotraukos nėra
#17 Tai zinoma, Lietuvoje profkiniai po 4k-8k uzdirba, nu na, net nebuciau pagalvoje
As prieš 2648 d. Atsakyti    #18
Nuotraukos nėra
#4 As ne apie profke kalbu, as apie tai kad jis giriasi to kad jam mokytojai kadtoja apie tinginyste
Heretic prieš 2648 d. Atsakyti    #17
Heretic nuotrauka
www.youtube.com/watch?v=EuO1KsuDgiQ sita daina turi atsakyti jums i visus klausimus :)
Algirdukas prieš 2649 d. Atsakyti    #16
Nuotraukos nėra
Nereikia čia lia lia.. Pats mačiau realią situaciją kaip profkinis apžaidė univernį berniuką. Abu buvo klasiokai mokykloi ir po to vienas po 10 klasių išėjo į profkę , kitas pabaigė 12 klasių ir univerą baigė. Tas kuris išėjo į profkę darosi ~4000-8000lt per mėnesį ir lafa , o kita snegauna jokio darbo , nes reikia "2 metų patirties" , o iš kur ją gausi , kai visiems px :) Vat jum Lietuva čia yra , jeigu seime ne profkiniai sėdėtų , tai ir tos krizės nebūtų ;D
Cld prieš 2649 d. Atsakyti    #15
Nuotraukos nėra
Vergai ir proto infantilai... Komentarai uz demotyvacija 100 kartu smagesni :D
Tingiu prieš 2649 d. Atsakyti    #14
Nuotraukos nėra
Net Siusrpas nukrete

Ps. Taisytojams, neturiu lietuvisku radziu xD
Kord prieš 2649 d. Atsakyti    #13
Kord nuotrauka
Kiekvienas renkasi savo kelia pagal sugebejimus, norus bei lukescius ;] reikia gi ir tu paciu elektriku,duobkasiu. Ne visiems duota vienoda valia mokytis. Asmeniskai studijuoju universitete,bet esu visiskai tolerantiskas ir zemesnio lygio ugdymo istaigoms :)
svajus prieš 2649 d. Atsakyti    #12
svajus nuotrauka
Seip jei geroi profkei mokais ir protingas esi tai gali gera ateiti tureti.
varnius prieš 2649 d. Atsakyti    #11
Nuotraukos nėra
#8 ir #9
nusisnekejot totaliai
to miau prieš 2649 d. Atsakyti    #10
Nuotraukos nėra
Aha, elektrikas gauna 5000 krizes metu. Ką dar sugalvosi? :D
Rodyti daugiau komentarų (50-59)

Naujausi demotyvatoriaiGrįžti į viršų